טביב: "האוהדים הם נכס" - כדורגל ישראלי - הארץ

טביב: "האוהדים הם נכס"

הבעלים העביר מסר לאוהדי הפועל, לפיו יתאפשר להם להכניס שלטי מחאה נגדו במשחק הבית מול מכבי נתניה, "מעולם לא נתתי הוראה אחרת"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

אלי טביב העביר מסר לאוהדי הפועל תל אביב, לפיו יתאפשר להם להכניס שלטי מחאה נגדו במשחק הבית מחר מול מכבי נתניה. "מעולם לא נתתי הוראה אחרת", מסר טביב, "מחאה היא דבר לגיטימי, גם אם היא נגדי. אני מקווה שהאוהדים יזכרו שבסופו של דבר יש פה קבוצה ושחקנים שעוברים תקופה קשה, ולכן חשוב יותר מכל לעודד אותם. האוהדים הם נכס יקר. מאז ומעולם ידעו אוהדי הפועל לתמוך בקבוצה, בתקופות רעות וטובות".

עם זאת, הובהר לאוהדים כי במסגרת הנהלים הבטיחותיים הנדרשים מהנהלת האיצטדיון, ייבדק כל שלט בכניסה. גם החלוץ טוטו תמוז פנה לאוהדים ואמר: "בתקופה כזו אנחנו צריכים להיות מאוחדים ולהבין שאנחנו משפחה. יש רגעים פחות טובים, אבל פה נמדדת משפחה חזקה". את האוהדים זה פחות הרשים, שכן גם אתמול הגיעו עשרות מהם למתחם חודורוב, תלו שלטים בגנות הבעלים והבעירו צמיגים.

המאמן ניצן שירזי ביקש בשיחות אישיות עם שחקנים "להתרכז רק במה שקורה במגרש". מרקו שולר נרשם בהתאחדות, על חשבון מריו פצ'אלקה שהוקפא, וצפוי לערוך את הופעת הבכורה שלו בליגה במקום וואליד באדיר המורחק. אביחי ידין תורגל בעמדת הבלם.

אוהדי הפועל תל אביב מוחים נגד אלי טביב, בתחילת השבועצילום: שרון בוקוב

* מכבי חיפה. הבלם הבוסני אדין צ'וצ'אליץ' עשוי לפתוח בהרכב ביום שני מול מכבי תל אביב, כאשר סרי פלאח יפתח על הספסל.

* הפועל באר שבע. הקשר הבוסני הנבחן, ננאד קיסו, חתם בקבוצה.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ