משה הרוש

המחאה האגרסיבית של אוהדי הפועל תל אביב הצליחה לערער מעט את רצונה של בתו של אלי טביב, ליהי, להמשיך להחזיק בתפקיד ניהולי פעיל במועדון. במהלך סוף השבוע טענו מקורבים למשפחת טביב כי היא שוקלת ברצינות את המשך דרכה. בסביבתה הקרובה כבר החלו להפעיל עליה לחצים לעזוב, בעיקר מהחשש שמא המחאה תגלוש לפסים מעשיים ותפגע בה. לא מן הנמנע כי לאחר שאביה ימנה צוות ניהולי חדש, תחליט הבת לזוז הצדה ולהישאר כמורשית חתימה בלבד, כפי ששימשה לפני כשלושה חודשים.

אוהדי הקבוצה הביעו סיפוק גדול ממפגן המחאה שערכו במהלך המשחק ואינם מתכוונים להרפות עד אשר יגרמו לטביב לעזוב את המועדון. בשלב זה משדר הבעלים נחישות להמשיך בדרכו ולא להיכנע למחאה. "שחקני הקבוצה והצוות המקצועי הוכיחו כי הקבוצה והמועדון מעל לכל. האוהדים דחפו אותם לכל אורך המשחק", מסר אתמול טביב את תגובתו למחאה, "שמעתי את הקולות ואני קורא לאוהדים לשים את המחלוקות בצד ולחזק את השחקנים, כי יש לנו עוד דרך ארוכה ביחד".

טוטו תמוז, שמעוניין לעזוב את הפועל במהלך חלון ההעברות, מקווה לקבל ביומיים הקרובים את פסיקתו הסופית של הבורר בנוגע למחיר כרטיסו. החלוץ מקווה שהסכום לא יעלה על מיליון יורו.

מחאת אוהדי הפועל תל אביב נגד אלי טביבצילום: שרון בוקוב

המבול האחרון

הקבוצה האחרונה שהבקיעה שביעייה במשחק בליגת העל היא הפועל תל אביב, שניצחה 7–1 את הפועל פתח תקוה ב־21 בנובמבר 2009. משחק הליגה האחרון בו הובקעו עשרה שערים התקיים ב־14 במאי 1999, כשהפועל כפר סבא גברה 7–3 על הפועל חיפה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ