טוטו תמוז בדרך החוצה, והוא לא לבד - כדורגל ישראלי - הארץ

טוטו תמוז בדרך החוצה, והוא לא לבד

בהליך הבוררות נקבע כי מחירו של החלוץ יעמוד כל מיליון יורו וחצי, ובסביבתו מבהירים: "גם אם זה לא יקרה עכשיו, בקיץ יהיה הרבה יותר קל". בקבוצה מעוניינים לשחרר את פרנסמן

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
משה הרוש

הבורר חנוך קינן קבע כי תג המחיר של טוטו תמוז, חלוץ הפועל תל אביב, יעמוד על מיליון יורו וחצי, ובכך נתן את האות לסוכנו רונן קצב לשגר את הבשורה למספר קבוצות באירופה. שני הצדדים התאכזבו מפסיקת הבורר: בצדו של השחקן ייחלו לסכום נמוך ממיליון יורו, בעוד בעלי הפועל אלי טביב קיווה כי המחיר יהיה גבוה משני מיליון יורו.

בסביבת תמוז לא מסתירים את הרצון לעזוב כבר בעשרת הימים הקרובים, אחריהם ייסגר חלון ההעברות, אולם מבהירים: "גם אם זה לא יקרה עכשיו, בקיץ יהיה הרבה יותר קל כשיש לנו כבר מחיר ביד". קצב טוען להצעות מאספניול, וולפסבורג ומאיורקה, אולם רק בימים הקרובים יתברר אם אחת מהן מוכנה לשלם את הסכום הנקוב.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

תמוז. בהפועל מפחדים מתגובת האוהדיםצילום: שרון בוקוב

בהפועל גיבשו החלטה עקרונית לשחרר את הבלם ביוואן פרנסמן, שנציגיו התבקשו לאתר לו קבוצה. שחרורו של פרנסמן מותנה בהחתמת בלם זר אחר, כאשר אתמול המריא הסקאוט יעקב הלל לצרפת כדי לעקוב אחר בלם לה האבר בן ה-21, סלביד דיקאמונה. אם תצליח למצוא לו מחליף, הפועל תשאיל או תקפיא את פרנסמן. בינתיים, הגיש המועדון הצעה רשמית בגובה 250 אלף יורו לרכישת הקשר הפורטוגלי ארתור, וכעת הכדור בידיים של קבוצתו ביירה מאר.

שי אבוטבול שיגר למועדון מכתב אולטימטום, לפיו הוא דורש לכבד את חוזהו המשודרג כפי שסוכם בקיץ, אחרת יגיש ביום רביעי תביעת בוררות.

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ