ניסן יחזקאל פוטר מראשל"צ: "היה לנו רומן יפה"

ההתבטאות של המאמן בתום הניצחון על בית"ר ירושלים לפיה יתפטר אם הקבוצה לא תתחזק עלו לו ביוקר. "הרגשתי מאוד פגוע", אמר הבעלים רביב ספיר

משה הרוש ומשה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש ומשה בוקר

הבעלים של הפועל ראשל"צ, רביב ספיר, לא אהב את ההתבטאויות של ניסן יחזקאל לאחר הניצחון שלשום על בית"ר ירושלים, לפיהן יתפטר במידה שהקבוצה לא תתחזק. אתמול כבר התבשר המאמן על סיום עבודתו במועדון.

"היה מכלול של דברים שהצטברו בחודשים האחרונים, ובשיאם ההתבטאות שלו", אמר אתמול ספיר, "נתתי ליחזקאל את כל הכלים לחיזוק הקבוצה, וגם אם יש לו בעיה, יש דרך נכונה להציג אותה. לי לא מציבים אולטימטום. הרגשתי מאוד פגוע".

יחזקאל סיפר כי סיום עבודתו בראשל"צ היה באוויר זמן רב. "רביב חיפש את זה מזמן", אמר המאמן, "איני מתחרט שאמרתי מה שהרגשתי. היה לנו רומן יפה והוא נגמר. אם לא היה מסתיים עכשיו, זה היה קורה בעוד שבוע או שבועיים. אני לא רוצה לומר שזה בגלל התוצאות או עקב הפרשה עם בנו (שחקן הקבוצה, גל ספיר). זה נגמר, ואין לי כעס כלפי אף אחד. אני מאחל למועדון הצלחה ושיישאר בליגה".

ניסן יחזקאלצילום: שרון בוקוב

המועמד המועדף על ספיר להחליף את יחזקאל הוא אייל לחמן, שעד לאחרונה אימן את מכבי פתח תקוה. גם ערן קוליק מועמד, כמו גם עוזר המאמן שרון מימר.