תמוז שוקל להגיש תביעת מיליונים נגד טביב בשל סיכול מעברו למונאקו

בניגוד לפרסומים קודמים, טוען השחקן שהבעלים הוא שסיכל את חתימתו בקבוצה הצרפתית. בקבוצה הכחישו: "טענה מגוחכת"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

טוטו תמוז, שנחת הבוקר (חמישי) בישראל לאחר שעסקת העברתו למונאקו לא צלחה, הביע זעם גדול לאחר שהתברר כי בעלי הפועל תל אביב, אלי טביב, טירפד לטענתו את מכירתו לקבוצה הצרפתית.

כזכור, לאחר שהשחקן ויתר על החוזה שהוצע לו, הוא אמר כי "מהרגע הראשון העדיפות שלי היתה להישאר בהפועל עד תום העונה ולצאת רק בקיץ לאירופה, בחרתי להעדיף את השיקולים המקצועיים ולא ללכת רק בעקבות הכסף, זה לא הדבר הכי חשוב מבחינתי".

אולם כעת מתברר כי לאחר הצהרה זו שידרגו הצרפתים את הצעתם והעמידו אותה על משכורת של מעל למיליון יורו לעונה, לתקופה של ארבע וחצי שנים. כמו כן, הסכימה מונאקו לשלם להפועל תל אביב סכום של 75 אלף יורו מעל לתג המחיר של 1.5 מיליון יורו שנקבע בבוררות.

תמוז השיב בחיוב להצעה המשודרגת של מונאקו מספר שעות בודדות לפני סגירת חלון ההעברות באירופה. בשלב זה גילה תמוז כי אנשי הפועל תל אביב מערימים קשיים על העברת טופס השחרור הבינלאומי לצורך רישומו בצרפת, ומתנים זאת בקבלת סכום המכירה באופן מיידי בטרם ישלחו אותו .

התוצאה של העמדות הנוקשות שהציבו בהפועל תל אביב הביאו, כאמור, לפיצוץ עסקת חתימתו בקבוצה. השחקן ונציגיו שוקלים עתה את צעדיהם בימים הקרובים ולא מן הנמנע כי יגישו תביעת ענק נגד טביב והמועדון על כך שהפרו פסק בורר וטירפדו את עסקת המיליונים.

מהפועל תל אביב נמסר בתגובה כי "מדובר בטענה מגוחכת. אנו לא מאמינים כי הדברים יצאו מטוטו ומקורביו שכן השחקן עצמו הצהיר שהוא רוצה להישאר בהפועל". עוד טענו במועדון כי "היועץ המשפטי של הקבוצה, אפרים ברק, הגיע לסיכום עם מונאקו 37 שעות לפני תום מועד ההעברות אבל למרות שההסכם בין המועדונים נחתם, הפועל חיכתה לשווא לחתימתו של תמוז על ההסכם. לנו יש את כל המסמכים עם המקור וכל טענה אחרת איננה נכונה".

טוטו תמוז. ההצעה המשודרגת של מונאקו הגיע אחרי ההודעה שהוציא לעיתונותצילום: שרון בוקוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ