בן שמעון: "מאוכזב מאוד מהקבוצה שלי"

מאמן המוליכה לא אהב את איך שהשחקנים שלו שיחקו במחצית השנייה. "היתה לנו הרגשה טובה מדי ובזה אני נלחם בכל הכוח"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
ספורט הארץ

עקבית, מדויקת, סבלנית ומנצחת. זו קרית שמונה שהתרגלנו לראות בשלושת החודשים האחרונים. אמנם גם משעממת ולא תמיד נעימה לעין, אבל במבחן התוצאה היא מנצחת תמיד. אך לא הערב. הערב מוליכת הטבלה נעצרה דווקא במשחק ביתי, ודווקא מול הפועל באר שבע היריבה מהתחתית. אמנם לא בטוח שמשהו השתנה ושיצאה בשורה משמעותית לעתיד מאבק האליפות, אבל אובדן נקודות בבית לקבוצת תחתית כאשר שיטת המשחק לא כל כך עובדת צריכה להדליק נורית אזהרה זעירה אצל רן בן שמעון. לא משהו להיות מודאג ממנו, אבל גם לא משהו שאפשר להזניח.

רן בן שמעון לא אהב את איך שהקבוצה שלו נראתה הערב. "אני מאוכזב מאוד מהקבוצה שלי. היתה לנו הרגשה טובה מדי ואני נלחם בזה בכל הכוח. לא נראינו כמו איך שנראינו עד עכשיו – מה שהביא אותנו לאן שאנחנו היום. אין לנו הרבה זמן לשפר אלא רק לעשות כל מיני כיוונונים קטנים".

רן בן שמעוןצילום: עבדאללה שמא

מאמן המוליכה הסביר מה לא עבד במכונה שלו הערב. "מול משחק הגנתי היינו צריכים לשחק מהר יותר וחכם יותר. המשחק היה בשליטה שלנו, הפועל באר שבע עקצו וזה חלק מהמשחק. הם היו מסוכנים בכמה מתפרצות, איבדנו קצת את הסבלנות. זה חלק מהחיים - נעבור גם את המשחק הזה".

גיא לוי היה בתחושה מעורבת. מצד אחד כולם היו מבינים אם היה חוזר עם אפס נקודות, אך הוא לא היה רחוק משלוש הנקודות. "המחצית הראשונה שלנו היתה חלשה", אמר לוי. "למדנו אותם טוב וידענו שהם יתקפו אז כל הזמן הלכנו אחורה. במחצית השנייה יכולנו לשים את השני אבל אנחנו חוזרים הביתה עם נקודה, מה שהרבה קבוצות לא עשו פה ככה שזה בסדר".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ