משה הרוש

ההתנצלות התקבלה. הסכסוך התקשורתי המתוקשר בין הבעלים של הפועל תל אביב, אלי טביב, וחלוץ הקבוצה, טוטו תמוז, הגיע הערב (רביעי) לסיומו, לפחות לעת עתה. לאור ההתפתחות, יחזור החלוץ לסגל הקבוצה, לאחר שלא נכלל בו במשחק הליגה האחרון ולא שותף במשחק הגביע מול מכבי יבנה.

תמוז פירסם את הודעת ההתנצלות דרך עורך דינו רועי רוזן: "ביום שבת שעבר התבטאתי בכלי תקשורת ביחס לאלי טביב. ביטאתי את הדברים תוך סערת רגשות אך לא היה נכון מצדי לומר את הדברים לכלי התקשורת ואני מתנצל", לשון ההודעה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

חזר להרכב, אבל לא לכבוש. תמוזצילום: ניר קידר

שני הצדדים הצליחו ברגע האחרון להגיע לפשרה ולמצוא את הנוסח המוסכם על שניהם להודעת התנצלותו של תמוז בפני טביב. ההסכמה על נוסח ההודעה הגיעה ממש בדקה ה-90, לאחר שנראה היה שתמוז בדרך לעמוד בפני ועדת משמעת ולספוג עונש חמור שיכלול השעייה ממשחקי הקבוצה וקנס כספי. התכתבויות בין נציגי הצדדים, איפשרה את מציאת הנוסחה שתהיה מקובלת על כולם.

מהודעת ההתנצלות שפרסם תמוז ניתן להסיק ששני הצדדים - תמוז, כמו גם אלי טביב - ירדו מהעץ הגבוה עליו הם טיפסו. מצד אחד חזר בו תמוז מסירובו להשתמש במלה 'התנצלות' בהודעה, ומצד שני, טביב חזר בו מדרישתו לכלול בהודעה שפיצוץ עסקת מונאקו לא היה באשמתו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ