משה הרוש

מועדון הכדורגל של הפועל תל אביב השעה הערב (שני) את שני מורחקי הדרבי התל-אביבי הסוער, סלים טועמה ואביחי ידין, עד לקיום ועדת המשמעת בעניינם. בוועדה, שככל הנראה תתקיים ביום חמישי, צפוי ידין לעונש כבד במיוחד וקנס כספי גדול, כל זאת עוד לפני הדיון בעניינם בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל.

לפני אימון הערב, קיים המאמן ניצן שירזי אסיפה שהוגדרה "קשה מאוד". המאמן, שביקר אחר הצהריים את אוהדת מכבי שנפצעה בידה מפצצת התאורה, נזף באופן אישי בטועמה וידין ואמר לעיני חבריהם לקבוצה שמשחקנים מנוסים וותיקים הוא ציפה להוות דוגמה. השניים לא הורשו להתאמן עם יתר הקבוצה והושעו עד לדיון בעניינם.

הדיון של בית הדין של ההתאחדות לכדורגל יתקיים ביום ראשון הקרוב ב-11 בבוקר. על פי הודעת ההתאחדות, הקבוצה תועמד לדין משמעתי בגין התנהגות בלתי ספורטיבית, התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות והתפרצות לשדה משחק. סלים טועמה יועמד לדין בגין העלבת שופט והפרת סדר בנסיבות מחמירות. אביחי ידין יועמד לדין בגין ניסיון לפגיעה גופנית בשופט המשחק, הפרת סדר בנסיבות מחמירות והעלבת שופט בנסיבות מחמירות. הקבוצה צפויה להורדת נקודות בפועל של בין 2 ל-5 נקודות.

אביחי ידין (בלבן) מתעמת עם השופט מנשה משיח בדרבי צילום: ניר קידר

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

משטרת ישראל הרחיקה לשנה מהמגרשים שניים מהעצורים אתמול, חמישה נוספים הורחקו לחודש אחד. מוקדם יותר היום בראיון לגלי צה"ל, תקף יו"ר ההתאחדות אבי לוזון את משטרת ישראל. "במשך חודשים ביקשתי להיפגש עם מפכ"ל המשטרה כדי לדון איתו על הדברים הללו, אך כל הפגישות בוטלו. כבר התרעתי בעבר בתקשורת שהמשטרה צריכה לעשות מעשה".

לוזון טען ש"כל האחריות, מההתחלה ועד הסוף, מוטלת על המשטרה. להם יש את היכולת והזכות לקבוע כמה שוטרים יהיו במגרשים. כשיש אירועים כמו דרבי או משחק של בית"ר ירושלים נגד הפועל תל אביב, ברור שיהיו יותר שוטרים, בניגוד למשחקים אחרים ונפיצים פחות המשטרה טעתה בהערכה של רמת המסוכנות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ