משה הרוש

פצועה, חבולה, מרוסקת ומוכה בכל חלקי גופה, כך התייצבה הפועל תל אביב הערב (שני) בקרית אליעזר. מהלומות הפטיש שהנחית עליהם בית הדין עדיין הדהדו באוויר. כולם סברו כי אין מצב שחניכיו של ניצן שירזי יוכלו לחלץ משהו מהמפגש עם מכבי חיפה. הראש שלהם בכלל טרוד, הנפש פגועה, האווירה כאוטית, האוהדים עסוקים במלחמת חורמה נגד בעל הבית.

גם בלי להתכופף ולהתאמץ יותר מדי, שחקניו של אלישע לוי רצו להאמין כי הנקודות יישארו בבית ויקפיצו אותם למקום השני. הזדמנות נוחה יותר מזה הם לא יכולים לבקש. רק לעלות לדשא, להשתעשע עם הכדור ולדרוך על הגופה שפרושה לרגליהם. הם בטח לא חשבו שזו תהיה משימה מסובכת. אם רק היו יודעים לשחק כדורגל. כמה פשוט ככה מורכב.

כנגד כל הנסיבות והסיכויים, הפועל באה והראתה להם איך עושים זאת נכון. חניכיו של שירזי צחקו להם בפרצוף והתעללו בהם כאילו הצרות כולן אינן קשורות אליה. יותר משפיל מזה כבר לא יכול להיות.

איגיבור בימיו האדומים. נתקל בגילויי גזענות מבישים בספרדצילום: ניר קידר

שקט מחריש אוזניים ליווה את השריקה של מאיר לוי לפנדל אחרי נגיעת יד של אדין צ'וצ'אליץ' ברחבה. את האדומים ביציעים הקפיצה דווקא ההדיפה של ניר דוידוביץ' לבעיטת הפנדל שבעט באדיר. הליגה הרי כבר לא מעניינת את האוהדים, הם רוצים את הראש של טביב מונח על מגש. את שער היתרון של מירקו אורמוש הם כבר קיבלו בפחות אדישות. יש גבול לכל תעלול.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

לחיפה לא היו תשובות לגיחות של אלרואי כהן באגף, לחדירות של אורמוש למרכז, לעקיצות של נוסא איגייבור מכל פינה, ולדהירות של עומר דמארי לרחבה. הם הביטו בהם חסרי אונים ואובדי עצות. עידן ורד רק הרגיע זמנית את העצבים והשווה ל-1-1, אבל הבמה היתה כולה של היריבה שהגיבו אחרי 7 דקות בהחזרת היתרון עם שער של איגייבור. בדקות הסיום האדומים הוסיפו עוד שני שערים (איגייבור ודמארי) והנחילו לאלופה היוצאת תבוסה מביכה 1-4. ומה עם האוהדים האדומים? הם יכולים להמשיך למחות בשקט. זה לא ממש מטריד את הקבוצה שלהם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ