משה הרוש

בעלי הפועל תל אביב, אלי טביב, הדף היום (שלישי) את הפרסומים על ניהול מו"מ עם אנשי עסקים למכירת הקבוצה. "הקבוצה יקרה לליבו", נמסר מטעמו, "הוא מתכוון להישאר בה שנים רבות. ישנם יודעי דבר מסתוריים שמספרים על צוות מו"מ ותיכף יספרו על אוגדה שלמה למו"מ. אין צוות, אין עשירית צוות, ואין שום מו"מ! טביב לא מוכר את הקבוצה, אלא עסוק בתכנון העונה הבאה", נמסר בהודעה.

עו"ד אפרים ברק, שאינו נושא בתפקיד רשמי בקבוצה, ייצג את הפועל תל אביב בערעור בבית הדין העליון, שיתקיים ביום חמישי. ברק מתכוון להציג בערעור מקרים של התפרעויות אוהדים אלימות מהעבר שבגינן קבוצות כדורגל קיבלו עונשים קלים הרבה יותר מהעונש שנפסק לחובתה של הפועל - הפחתת 3 נקודות, 3 משחקי בית ללא קהל, סגירת יציעי 4-5 עד תום העונה וקנס 40 אלף שקלים.

"ימשיך להילחם באלימות הבריונים". טביבצילום: שרון בוקוב

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות של ספורט הארץ ישירות לפייסבוק

ברק מתכוון להציג את המקרה הטרגי בו נפגע קשה אוהד מכבי חיפה אמיר רנד, כשעל הקבוצה הוטל בזמנו עונש של שני משחקים בית ללא קהל. בהפועל משוכנעים כי בית הדין העליון יקל בעונשם. גם אביחי ידין, ששכר את שירותיו של עו"ד רועי רוזן, וסלים טועמה, שהורחקו מ- 12 ו-6 משחקים בהתאמה, מתכוונים להגיש בקשה לערעור ומקווים כי עונשם יופחת.

"לא היה מצב שנפנה גב לאוהדים"

שחקני הפועל תל אביב לא ידעו אם לצחוק או לבכות רגעים ספורים אחרי הניצחון המשכנע אתמול על מכבי חיפה. תחושה של פורקן לחץ עצום ומתח גדול ליוותה את השחקנים, בצל האירועים הקשים שסובבים את המועדון והבעלים אלי טביב. ובכל זאת, טרוניותיו של טביב לשחקנים, שרצו אל עבר האוהדים כדי לחגוג בסיום המשחק, העיבה מעט על האווירה החגיגית.

"זו היתה סיטואציה הזויה", שחזר אחד השחקנים, "טביב ממש התעצבן שהלכנו לחגוג עם הקהל. הבקשה שלו שלא נלך לקהל היתה אבסורדית, לא היה מצב שנפנה גב לאוהדים. הוא אמנם בעל הבית, אבל בלי האוהדים אנחנו לא שווים כלום. לאף אחד אפילו לא עברה מחשבה לא לרוץ לאוהדים, עם כל הכבוד לזה שטביב הוא הבוס. זו שטות להכניס גם אותנו למלחמות עם האוהדים".

שחקני הפועל תל אביב חוגגים בקרית אליעזר, אתמולצילום: שרון בוקוב

מארגני המחאה, שמתכננים להפגין מחר בערב מול ביתו של טביב, עשויים למצוא בית ריק. "רוב הסיכויים שאף אחד לא יהיה בבית בזמן ההפגנה", אמרו אתמול בסביבתו של טביב. מאבטחו האישי של טביב עומת היום עם הנער שהתלונן על תקיפה נגדו מצד טביב והמאבטח. טביב עשוי להגיע אף הוא לעימות בימים הקרובים.

שי אבוטבול ומהראן לאלא קיבלו במהלך היום הודעה מהמועדון כי משכורתם הועברה לחשבונם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ