חשד: אלי טביב העלים ראיות

במשטרה חושדים כי בעלי הפועל ת"א, מחק ממצלמות האבטחה בביתו קטעי צילום העשויים לכאורה להוכיח כי תקף יחד עם מאבטחו את הנער בן ה-17

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה הרוש

במשטרה חושדים כי אלי טביב, בעלי הפועל תל אביב, מחק ממצלמות האבטחה בביתו קטעי צילום העשויים לכאורה להוכיח כי תקף יחד עם מאבטחו את הנער בן ה-17, שהתלונן נגד השניים. גורמים במשטרה טענו אתמול כי בצילומים לא מופיעה התקרית המדוברת וחושדים כי טביב דאג "לטשטש ראיות", כדבריהם.

אתמול הגיע טביב לעימות עם הנער, כשהוא מלווה בעו"ד ציון אמיר, והטיח בו כי גרסתו שקרית. טביב הבהיר כי אם נגרמה חבלה לנער, הרי שזה קרה בעימות עם המאבטח, שבחקירתו אף הודה בכך. "טביב לא נגע בנער", אמר עו"ד אמיר, "הוא משוכנע כי המשטרה תדע להעמיד לדין את האשם האמיתי, הנער". בימים הקרובים יבחנו במשטרה את החומרים ויעבירו החלטה לפרקליטות. "גם אם יהיה קשה להוכיח שטביב תקף", אמרו מעורבים בחקירה, "קיימת אפשרות להאשימו בשיבוש הליכי חקירה והעלמת ראיות".

בית הדין העליון, שדן אתמול בערעור הפועל על העונש שספגה, התיר להכניס למשחק ביום ראשון מול קרית שמונה נשים וילדים עד גיל 13, כהמלצתו של יו"ר ההתאחדות אבי לוזון. הכניסה לא תתאפשר ליציעים 4-5 ו-10-11. החלטה סופית בנוגע לערעור תתקבל רק בימים הקרובים. מהראן לאלא לא קיבל את משכורת בפברואר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ