ספורט הארץ
ספורט הארץ

עם סיומה של העונה הסדירה נקבעו באופן סופי משחקי הפלייאוף העליון והתחתון. בעקבות הניצחון הדרמטי של בית"ר ירושלים על בני יהודה הערב נקבע כי כבר במחזור הקרוב ייערך הדרבי התל אביב (לעיני נשים וילדים בלבד במקרה הטוב, או ללא קהל כלל) וקרב תחתית סוער בין בית"ר ירושלים עצמה למכבי פתח תקוה באיצטדיון טדי.

מעבר להתרחקות מהקו האדום, ניצחונה של בית"ר ירושלים ועלייתה למקום ה-11 ערב פתיחת הפלייאוף התחתון, מבטיח לה ארבעה משחקי בית (מאזן הקבוצה העונה בטדי: 6 ניצחונות, 5 הפסדים, 4 תוצאות תיקו).

עירוני קרית שמונה תוכל לחגוג אליפות היסטורית בביתה כבר במחזור הקרוב, בתנאי שתנצח את בני יהודה ובמקביל תאבד הפועל תל אביב נקודות בדרבי. הדרבי הפתח תקואי, שהעונה יהיה סוער מתמיד, ייערך במחזור ה-34.

יחגגו בטדי הישארות בליגה? אוהדי בית"ר ירושליםצילום: שרון בוקוב

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות של ספורט הארץ ישירות לפייסבוק

לוח המשחקים המלא:

מחזור 31 - 24 במארס

פלייאוף עליון: עירוני קרית שמונה - בני יהודה, הפועל תל אביב - מכבי תל אביב, בני סכנין - מכבי חיפה, מ.ס. אשדוד - מכבי נתניה.
פלייאוף תחתון: הפועל עכו - הפועל פתח תקוה, רמת השרון - הפועל ראשון לציון, בית"ר ירושלים - מכבי פתח תקוה, הפועל חיפה - הפועל באר שבע.

מחזור 32 - 31 במארס

פלייאוף עליון: עירוני קרית שמונה - הפועל תל אביב, מכבי תל אביב - בני סכנין, מכבי חיפה - מ.ס. אשדוד, בני יהודה - מכבי נתניה.
פלייאוף תחתון: הפועל עכו - רמת השרון, הפועל ראשון לציון - בית"ר ירושלים, מכבי פתח תקוה - הפועל חיפה, הפועל פתח תקוה - הפועל באר שבע.

מחזור 33 - 14 באפריל

פלייאוף עליון: הפועל תל אביב - בני יהודה, בני סכנין - עירוני קרית שמונה, מ.ס. אשדוד - מכבי תל אביב, מכבי נתניה - מכבי חיפה.
פלייאוף תחתון: רמת השרון - הפועל פתח תקוה, בית"ר ירושלים - הפועל עכו, הפועל חיפה - הפועל ראשון לציון, הפועל באר שבע - מכבי פתח תקוה.

מחזור 34 - 21 באפריל

פלייאוף עליון: הפועל תל אביב - בני סכנין, עירוני קרית שמונה - מ.ס. אשדוד, מכבי תל אביב - מכבי נתניה, בני יהודה - מכבי חיפה.
פלייאוף תחתון: רמת השרון - בית"ר ירושלים, הפועל עכו - הפועל חיפה, הפועל ראשון לציון - הפועל באר שבע, הפועל פתח תקוה - מכבי פתח תקוה.

מחזור 35 - 28 באפריל

פלייאוף עליון: בני סכנין - בני יהודה, מ.ס. אשדוד - הפועל תל אביב, מכבי נתניה - עירוני קרית שמונה, מכבי חיפה - מכבי תל אביב.
פלייאוף תחתון: בית"ר ירושלים - הפועל פתח תקוה, הפועל חיפה - רמת השרון, הפועל באר שבע - הפועל עכו, מכבי פתח תקוה - הפועל ראשון לציון.

מחזור 36 - 5 במאי

פלייאוף עליון: בני סכנין - מ.ס. אשדוד, הפועל תל אביב - מכבי נתניה, עירוני קרית שמונה - מכבי חיפה, בני יהודה - מכבי תל אביב.
פלייאוף תחתון: בית"ר ירושלים - הפועל חיפה, רמת השרון - הפועל באר שבע, הפועל עכו - מכבי פתח תקוה, הפועל פתח תקוה - הפועל ראשון לציון.

מחזור 37 - 12 במאי

פלייאוף עליון: מ.ס. אשדוד - בני יהודה, מכבי נתניה - בני סכנין, מכבי חיפה - הפועל תל אביב, מכבי תל אביב - עירוני קרית שמונה.
פלייאוף תחתון: הפועל חיפה - הפועל פתח תקוה, הפועל באר שבע - בית"ר ירושלים, מכבי פתח תקוה - רמת השרון, הפועל ראשון לציון - הפועל עכו.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ