ביהמ"ש: אלי טביב יוכל לצאת מגבולות המדינה

בית המשפט דחה את דרישת המשטרה להטיל צו עיכוב יציאה על הבעלים של הפועל ת"א, אך הטיל מגבלות על יציאתו לחו"ל. במשטרה חושדים כי טביב מחק קבצים ממצלמות האבטחה בביתו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בית משפט השלום בתל אביב קיבל הבוקר את בקשתו של אלי טביב ודחה את דרישת המשטרה להפקיד את דרכונו. במשטרה דרשו מהבעלים של הפועל תל אביב להפקיד את דרכונו והמליצו לבית המשפט על הטלת צו עיכוב יציאה מהארץ, בעקבות החקירה שמתנהלת נגדו בפרשת תקיפת הנער בן ה-17 לפני כשבועיים.

עם זאת, הורה בית המשפט לטביב כי עליו להודיע שבוע מראש על כוונתו לצאת את גבולות המדינה ולהפקיד סכום של 50 אלף שקל כערבות אישית, בנוסף לשני ערבים שיפקידו כל אחד סכום של 30 אלף שקל.

יועץ התקשורת של טביב, אמיר דן, הודיע בשמו: "אנחנו מרוצים מהחלטת בית המשפט שדחה באופן מוחלט את בקשת המשטרה להפקדת דרכונים או למתן צו עיכוב יציאה מהארץ. ההחלטה מוכיחה את הדבר החשוב ביותר והוא שאלי טביב ומשפחתו הם הקורבן האמיתי בסיפור. אנו שמחים שבהחלטתו החזיר בית המשפט את הסדר על כנו. אלי טביב ימשיך להילחם באלימות הבריונים שפוגעת בו, במשפחתו ובקבוצה".

"ימשיך להילחם באלימות הבריונים". טביבצילום: שרון בוקוב

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים מספורט הארץ ישירות אליכם

בתוך כך, הציגה המשטרה בפני בית המשפט טענות לפיהן נחשד טביב במחיקת קבצים ממצלמות האבטחה שהיו עשויים לסייע לחוקרים בעבודתם. עורך דינו של טביב, ציון אמיר, הכחיש את ההאשמות וטען כי "אם נמחקו קבצים כלשהם, זה רק בגלל הפסקות חשמל שגרמו לכך". בתגובה, הציגה המשטרה חוות דעת של גורם מקצועי שמסבירה כי הפסקות חשמל אינן יכולות לגרום למחיקת קבצים. לאור הדברים הללו, שוקלים במשטרה להמליץ על הגשת כתב אישום נגד הבעלים של הפועל תל אביב בפרשת התקיפה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ