משה בוקר

תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד שלום אבן עזרא, קיבל היום (רביעי) אישור מהיועץ המשפטי לממשלה, יהודה ויינשטיין, להעמיד את מכבי פתח תקוה והפועל חיפה לדין בעקבות האירועים האלימים בתום המשחק ביניהן באיצטדיון המושבה במוצאי שבת האחרונה.

מההתאחדות אישרו את הדברים ומסרו כי "היועץ המשפטי לממשלה התיר לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל להמשיך בהליך המשפטי כנגד המעורבים באירועי המשחק באצטדיון המושבה". מועד הדיון נקבע ליום שלישי הבא (10 באפריל) לשעה 14:00 בצהריים.

בבית הדין של ההתאחדות המתינו לאישורו של היועמ"ש כדי להמשיך בהליכים. לאחר המהומה שפרצה, חקרה המטרה תחת אזהרה את המעורבים בעניין, ואף המליצה לפרקליטות להגיש כתבי אישום  נגד השחקנים עלי חטיב וסטפן דנקוביץ'. נגד מאמן השוערים של מכבי פתח תקוה, עמי גניש, והאוהד/עסקן יגאל ממן כבר הוגשו כתבי אישום, ושני המעורבים האחרים, גל אראל ודני פרדה, נחקרו תחת אזהרה.

הקטטה באיצטדיון המושבה
איש מכבי פ"ת בועט בחטיב השכוב על הרצפה
עלי חטיב מטופל בידי אנשי מד"א

בואו לדבר על האלימות במגרשי הכדורגל בעמוד הפייסבוק של ספורט הארץ

כעת, עם סיומה של חקירת המשטרה ואישורו של היועמ"ש, יוכל בית הדין להעמיד את הקבוצות לדין: "מבחינתי, כתב האישום היה מוכן וכל ההתקפות בנוגע לדחיית הדיון היו מיותרות", הבהיר אבן עזרא. "לפני שאנשים תוקפים הם צריכים להבין מה החוק בישראל אומר, ולא מדובר בתקנון ההתאחדות, אלא בחוק מדינה. לנו אסור לקיים דיון ללא אישור של היועמ"ש כשבמקביל מתנהלת חקירת משטרה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ