200 אוהדים וברקוביץ' הפגינו מול ההתאחדות לכדורגל

שחקן העבר שארגן את המחאה בעקבות קבלת ערעורה של מכבי פ"ת אתמול קרא לאוהדים להחרים את המשחקים ולא לקנות מנויים לעונה הבאה עד שתוקם מינלת ליגה נייטראלית. האוהדים קראו ללוזון להתפטר

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

קרוב למאתיים אוהדים המשתייכים למגוון קבוצות ליגת העל הגיעו אחר הצהריים (שני) למחות מול משרדי ההתאחדות לכדורגל נגד יושב ראש ההתאחדות אבי לוזון על רקע החלטת ביה"ד העליון לדחות את הורדת שלוש הנקודות למכבי פתח תקוה לעונה הבאה. את ההפגנה ארגן כדורגלן העבר אייל ברקוביץ', שקיווה כי למקום יגיעו אוהדים רבים הרבה יותר.

ברקוביץ שטען במהלך ההפגנה כי מדובר במחאה של כל אוהדי הכדורגל בארץ קרא "לכולם להתאגד ולא לקנות מנויים לשנה הבאה עד שראשי הקבוצות לא יקימו מנלת ליגה נייטראלית ועצמאית שבראשה יעמוד איש מקצוע חף מכל אינטרסים".

ברקוביץ' הדגיש כי "לא באתי לדרוש את ראשו של יו"ר ההתאחדות. אותי מעניין שהכדורגל יהיה טהור. רק אם האוהדים יחרימו את רכישת המינויים ראשי הקבוצות יבינו שאי אפשר למשיך ככה. כולם צריכים לעשות יד אחת".

לדבריו, "זו המחאה הראשונה ואני לא מתכוון להפסיק פה". שחקן העבר ופרשן ההווה הבטיח כי "בעוד שבועיים נקיים עוד הפגנה". במהלך ההתכנסות קראו האוהדים "אבי לוזון תתפטר" ו"הדיינים לדין".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ