אשתו של טביב לאוהדים: "אדאג להרוס לכם את הקבוצה" - כדורגל ישראלי - הארץ

אשתו של טביב לאוהדים: "אדאג להרוס לכם את הקבוצה"

אוהדי הפועל ת"א ממשיכים למחות מול ביתו בכפר שמריהו ולדנה אשכנזי נמאס: "אדאג ששחקן אחרי שחקן יילכו הביתה" אמרה להם

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
משה הרוש

אלי טביב רצה אולי לקוות כי הודעתו על העמדת הפועל תל אביב למכירה תעלים את מחאת האוהדים נגדו, אולם אלו ממש לא מתכוונים להרפות. במסגרת משמרות המחאה שמקיימים האוהדים מול ביתו של טביב בכפר שמריהו אירעה תקרית בה יצאה רעייתו של טביב, דנה אשכנזי, לעבר האוהדים ובזעם הבהירה להם כי "אני אדאג באופן אישי להרוס לכם את הקבוצה. שחקן אחרי שחקן יילכו הביתה". אשכנזי אף הודיעה לנוכחים במקום כי תדאג להוריד את הקבוצה ליגה. בתגובה לכך הודיע מטה המאבק כי יחדש את מחאותיו מול חנויותיה של אשכנזי "עד שטביב יממש את החלטתו למכור את המועדון".

ממטה המאבק נמסר: "מה שטענו במשך כל הזמן התגלה. הרי ברור לנו שדנה אשכנזי אומרת את הדברים שהיא שומעת מאלי טביב, ואלו הם למעשה דבריו של טביב עצמו. אלי טביב מפרק את הפועל תל אביב הלכה למעשה, ולצערנו נראה כי ההודעה על כוונתו למכור את הקבוצה הייתה ספין עלוב שנועד לעצור את מאבקנו. לפי הפרסומים טביב דורש סכומים לא הגיוניים, וזה מעיד כי אין באמת בכוונתו למכור את הקבוצה והוא בדרך להרוס את הקבוצה. אנחנו נערכים להמשך המאבק ומכינים הפתעות נוספות להמשך. לא נפסיק עד שנצליח להציל את הקבוצה מידיו של טביב".

ממסי עד לונה צ'מטאיי

בינתיים, טביב נחת בארץ ולא ברור אם ייענה לפנייתו של בעלי בני לוד, אבו סובחי, להיפגש עמו בנוגע למכירת המועדון.

מהפועל תל אביב נמסר: "למרות הודעתו של טביב על מכירת הקבוצה ממשיכים המפגינים להטריד את המשפחה מדי יום, להפגין מול הבית וליצור פרובוקציות. העובדה כי הם ממשיכים בהטרדות מוכיחה כי כל רצונם הוא להמשיך ולמרר את חיי המשפחה ללא קשר לקבוצה".

צפו בדנה אשכנזי מאיימת על אוהדי הפועל ת"א

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ