בבית"ר ירושלים חושבים על העונה הבאה - כדורגל ישראלי - הארץ

בבית"ר ירושלים חושבים על העונה הבאה

לאחר שעברה עונה קשה והבטיחה את הישארותה בליגת העל, מתחילה בית"ר ירושלים לתכנן את העונה הבאה בצל אי הוודאות

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
משה בוקר

הוודאות בנוגע לגובה התמיכה, אם בכלל, של ארקדי גיידמאק. שלושה שחקנים כבר נמצאים
על הכוונת של ביתר ירושלים לעונה הבאה - דני פרדה, קשרה של מכבי פתח תקוה, משה אבוטבול מרמת השרון, שמסיים חוזה ותומר סוויסה ששיחק העונה ברמת השרון ושייך לקרית שמונה. בבית"ר ממתינים לסיום העונה, כדי לפנות רשמית לשחקנים. סוויסה גם מחזיק בהצעה ממכבי חיפה, שמוכנה לרכוש את כרטיס השחקן שלו מקריית שמונה. בסביבתו של השחקן אומרים כי הוא רוצה לשחק בבית"ר ירושלים. המאמן, אלי כהן,  לוקח בחשבון את האפשרות שאחד השחקנים המובילים שלהקבוצה יימכר למכבי חיפה, מכבי תל-אביב או לאירופה.

מויאל. סופג את רוב האש מכיוון הקהלצילום: ניר קידר

לעדכונים נוספים וכתבות נוספות היכנסו לדף הפייסבוק שלנו

ממסי עד לונה צ'מטאיי

אחד מאותם השחקנים שבבית"ר לוקחים את האפשרות שיעזוב הוא קובי מויאל שסביר שיעבור למכבי חיפה או לאירופה. קובי מויאל עצמואמר לראשי הקבוצה, כי הוא אינו מוכן לעזוב את בית"ר ירושלים לקבוצה אחרת בארץ, כולל מכבי חיפה, ויסכים לעזוב רק לטובת קבוצה באירופה.
כהן אמר לאיציק קורנפיין, היו"ר ולנציגו של הבעלים, ישראל גולדשמיט, כי הוא מעוניין להשאיר את כל הסגל, כולל השחקן המושאל, המגן חיים מגראשווילי ממכבי חיפה. ערן לוי יישאר עונה נוספת. מי שאמור לעזוב ומחזיק בהצעות מקבוצות באירופה הוא סטיבן כהן. נכון לעכשיו, תקציב ביתר ירושלים יעמוד על כ- 20 מיליון שקלים.


תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ