איפה יעבוד הצוות של אלישע לוי בעונה הבאה?

מאמן מכבי חיפה ייפגש היום עם ראשי מכבי נתניה, אך מעוניין לסיים את הקדנציה בכרמל עם גביע: "זה יהיה מתוק"

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

ההעפלה לגמר גביע המדינה שחררה לא מעט לחץ אצל המאמן אלישע לוי, שנמצא מרחק 90 דקות מסיום בצורת של 14 שנים נטולות גביע במכבי חיפה. בקבוצה מקווים כי המפגש החוזר מול הפועל תל אביב בגמר יסתיים בצורה שונה מזו בשנה שעברה. "זה יהיה מתוק לסיים את הקדנציה שלי במועדון עם גביע", ביטא המאמן את הלך הרוח השורר לא רק אצלו, אלא בקרב כל השחקנים.

עם זאת, את אנשי המועדון מעסיקה לא מעט סוגיית עתידם של אנשי הצוות המקצועי - בעיקרם מאמן השוערים גיורא אנטמן ואריק בנאדו – שעשויים לא להמשיך בעונה הבאה עקב רצונו של המאמן הבא, ראובן עטר, להביא אתו את הצוות המקצועי ממכבי נתניה. לאנטמן ובנאדו כבר הועברו מסרים מאנשי המועדון כי סיכוייהם להמשיך עם עטר נמוכים מאוד, אך הודעה רשמית על כך טרם התקבלה. 

אלישע לוי והצוות המקצועי אתמול ברמת גן. מי ילך ומי ישאר?צילום: ניר קידר

"יעקב שחר לא הגון עם הצוות הנוכחי", מתחו גורמים בקבוצה ביקרות על הסחבת בתשובת המועדון הסופית בעניין, "בנאדו כנראה כבר מבין שלא יהיה בצוות של עטר וכנראה ישולב במערך המקצועי של מחלקת הנוער, אבל המצב עם אנטמן עומד באוויר". שחר היה מעוניין בהמשך שירותיו של מאמן השוערים, אולם מבין כי לא יהיה נכון לכפות זאת על עטר, שהתבקש לחשוב על כך לפני שיקבל החלטה סופית.

בכל מקרה, נראה כי מאמן הכושר רני גולדינג ואנטמן – אם לא יישאר בחיפה – עשויים לחבור לאלישע לוי אם יחתום במכבי נתניה. לשניהם כבר הגיעו מסרים מכיוונו של לוי על רצונו לצרף אותם לצוות המקצועי בקבוצתו הבאה. במהלך היום אמור לוי להיפגש עם ראשי מכבי נתניה כדי לדון עמם באפשרות להחתימו בקבוצה לעונה הבאה.

אלישע לוי. מועמד לאמן את נתניה בעונה הבאהצילום: נמרוד גליקמן

הקשר האחורי סיידו יחיא התבשר היום על מות אימו, אך הודיע לראשי הקבוצה כי ישאר עד סוף העונה משום שמנהגי הקבורה בגאנה קובעים כי יש לקבור את המת רק שבועיים לאחר מותו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ