אוהד הפועל ת"א: "אלי טביב ניסה לדרוס אותי" - כדורגל ישראלי - הארץ

אוהד הפועל ת"א: "אלי טביב ניסה לדרוס אותי"

הבלגאן בהפועל ת"א חוגג. האוהד עבד דעס טוען כי הבעלים ניסה לפגוע בו עם רכבו. טביב: "יש אוהדים חולי נפש ומפגרים. משלמים לילדים ערבים לעשות פרובוקציות"

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
משה הרוש

העימות בין אלי טביב לאוהדי הפועל תל אביב עולה מדרגה ונראה כי הפעם הוא הגיע לשיא חדש. לאחר תלונה על תקיפה, ההפגנות, המחאות, הקללות, טוען עבד דעס, אוהד הפועל ת"א, כי הבעלים ניסה לדרוס אותו הערב.

האוהדים החברים במשמרות המחאה המשיכו להפגין מול ביתו של הבעלים גם היום, ועל פי טענת דעס, בן 23, הוא הגיע אל מול ביתו של טביב בסביבות השעה 17:00, ובעודו חוצה את הכביש, הגיח לפתע טביב ברכבו, ובמקום להאט את נסיעתו, האיץ ובלם ממש לפני דעס, כאשר האחרון נאלץ לקפוץ לצד הכביש ברגע האחרון. 

דעס טוען כי טביב יצא מהאוטו לעברו, והחל לתקוף אותו בשאלות, "כמה משלמים לך כדי להיות פה?" ו"מי שלח אותך?". כשדעס השיב לטביב שהוא עושה זאת מאהבה לקבוצה ומדאגה, טביב ענה לו "שהוא ישאר לסבול עוד הרבה". דעס סיפר כי באותו רגע הגיע אוהד נוסף וטביב מיהר להסתלק מהמקום ונכנס אל ביתו.

לאחר מכן הגיע דעס לתחנת המשטרה על מנת להגיש תלונה, אולם לטענתו, אחד מקציני המשטרה המליץ לו בחום שלא להגיש תלונה, כיוון שבמקרה כזה טביב יגיש נגדו תלונה נגדית וזה עלול לסבך אותו. דעס התלבט ולבסוף נרתע וחזר בו, ולא הגיש תלונה. ".

אלי טביב. האוהד טוען כי טביב שאל אותו "מי שלח אותך לכאן?"צילום: שרון בוקוב

ממטה מאבק אוהדי הקבוצה הגיבו: "זהו אירוע מסוכן נוסף מצידו של אלי טביב! אנחנו קוראים למשטרת ישראל להתערב במהירות ולפעול כנגד האדם המסוכן הזה.תמוה מאוד בעינינו מדוע מתעכב עניין הגשת כתב האישום בעניין תקיפת הנער מלפני חודשיים, כאשר אלי טביב ממשיך להסתובב חופשי, מתנהל בברוטאליות ומסכן עוברים ושבים".

בתגובה לדברים, נמסר מטעמו של אלי טביב: "למרות הודעתו של טביב על מכירת הקבוצה, ממשיכים המפגינים להטריד את משפחתו מדי יום, להפגין מול הבית ולקלל. הגיע הזמן שיפסיקו לעשות פרובוקציות בגרוש רק כדי לתפוס כותרת. הפרובוקטורים שולחים ילדים שיעשו בשילם את העבודה. זה הזמן להוקיע התנהגות בריונית שכזו שלצערנו הפכה לשגרה יומיומית בנוף של הכדורגל הישראלי".

טביב עצמו, אמר לתכנית הרדיו של 102FM: "יש אוהדים חולי נפש ומפגרים. אוהדי הפועל ת"א משלמים לילדים ערבים במצב כלכלי קשה, שיבואו לעמוד ליד הבית שלי, לקלל, ולעורר פרובוקציות".

דעס מסר: "טביב לא רק שקרן ועבריין, האו גם גזען. זה שהוא טוען שבגלל שאני ערבי אז משלמים לי, זו גזענות. אם הייתי יהודי, הוא לא היה טוען זאת

מטה המאבק של אוהדי הקבוצה השיב לדבריו של טביב: "בניגוד לתפישתו החשוכה של הגזען אלי טביב, גם לערבים יש רצון חופשי וזכות להבעת דיעה. הפועל תל אביב, מאז ומעולם, הייתה קבוצה שייצגה את כל המיעוטים בישראל, ללא הבדלי דת וגזע, וכך הם גם אוהדי הקבוצה. אם אלי טביב היה מגיע למשחקי הפועל תל אביב, ולא למשחקי בית"ר ירושלים או למשחקי הנוער של מכבי תל אביב, הוא היה רואה מגוון רחב של אוהדים, יהודים, ערבים ונוצרים, ללא שום הבדל וללא שום שוני. אנו זועמים על האמירה המטומטמת והחשוכה של אלי טביב, אשר אין לה מקום בישראל של שנת 2012".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ