הסכסוך שממשיך לשגע את קרית שמונה

לאחר שסיימו עונה היסטורית, בקרית שמונה עסוקים בריב המתוקשר בין המאמן לשעבר לבעלים. כעת גם פסיכולוג הקבוצה הפך לצד

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

הסכסוך בין בעלי קרית שמונה, איזי שרצקי לבין מאמן הקבוצה בעונה החולפת, רן בן שמעון, רק מחריף כשכעת גם פסיכולוג הקבוצה נכנס אל הקלחת.

הפסיכולוג אלעד אשכנזי, שהעניק את שירותיו לעירוני קרית שמונה בשנתיים האחרונות, נדהם אתמול לשמוע כי בעלי המועדון איזי שרצקי מייחס לו אמירות לפיהן בכוונתו ללכת עם רן בן שמעון למכבי תל אביב, בה חתם, כביכול, לאחרונה. "לא היה ולא נברא", הגיב היום אשכנזי לטענות שרצקי. לפני מספר ימים התקיימה פגישה בין אשכנזי לשרצקי, בה שמע הפסיכולוג מהבעלים טענות קשות ויצא ממנה כשהוא חש פגוע ומזועזע. "נחצו שם קווים אדומים", טענו בקרבתו של אשכנזי, שעשויים להוביל אותו להפסיק את מתן שירותיו לקבוצה בעונה הבאה. "רן מעולם לא ביקש ממני, בצורה עקיפה או ישירה, לעזוב את קרית שמונה ולבוא איתו לקבוצה שבה יחתום", השיב אשכנזי לטענות שהעלה שרצקי, "הוא לא הבטיח לי כלום, לא ביקש ממני דבר ומעולם לא טען שהוא חתום איפשהו, בטח לא חתום במכבי. הבהרתי לשרצקי שאשמח להמשיך לעבוד עם קרית שמונה, אבל לא הסכמתי להתנות זאת בניתוק מוחלט מהקשר שלי עם רן. אני מעניק שירותים בשנתיים האחרונות לקרית שמונה ולא אהיה מוכן שייתנו את המשך עבודתי בהתחייבות מצידי לא להעניק שירותים גם לאחרים. כל מה שקורה עכשיו לא ברור לי, אבל גם לא מעיד על מה יהיה בעתיד. זה סוג של סחרור שעם הזמן אנשים אולי ייצאו ממנו".

דבריו של אשכנזי למעשה מחזקים את גרסתו של בן שמעון, שטען כי הטענות של שרצקי חסרות כל יסוד ומנותקות מהמציאות. "שרצקי עדיין לא השתחרר מהעובדה שבן שמעון סירב לחתום אצלו", טענו גורמים המעורים בפרטים, "הוא חש כל כך פגוע שבכל הזדמנות ממשיך להכפיש ולהשמיץ את בן שמעון".

בן שמעון. ייקח איתו את פסיכולוג קרית שמונה לקבוצתו החדשה?צילום: נמרוד גליקמן

מי צודק בסכסוך בין שרצקי לבן שמעון? שתפו אותנו בדף הפייסבוק שלנו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ