אבוטבול מאיים להגיש תביעת דיבה נגד טביב

הקשר דורש פיצוי של 100 אלף ש"ח בגין הפגיעה בתדמיתו כתוצאה מדבריו של טביב בסיום גמר הגביע. הבעלים סרב להתייחס לדברים

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים3
משה הרוש

הגזרה בין שי אבוטבול לבעלי הפועל תל אביב אלי טביב מסרבת להתקרר. אבוטבול, באמצעות פרקליטיו, עו"ד מורן מאירי ועו"ד רז בן דור, שיגר מכתב התראה לפני שיגיש תביעת דיבה ולשון הרע נגד טביב בגין , בהם טען בין היתר כי "30 עבריינים נכנסו למשרדי המועדון במתחם "חודרוב" ואיימו עלי כדי שאשדרג לו את החוזה, שברו את המצלמות על הגג והרסו את המשרד".

אבוטבול, בעצת פרקליטיו, החליט לא להבליג על ההאשמות המיוחסות לו, כמי שלכאורה שלח את אותם אנשים למתחם האימונים, והחליט לנקוט בצעדים משפטיים נגד טביב. במכתבו דורש הקשר מטביב לפרסם תיקון והכחשה, שבה יובהר כי אין כל בסיס לטענות שהוטחו בו. עוד דורש השחקן פיצוי של 100 אלף שקלים בגין הנזקים החמורים שנגרמו לו והפגיעה בתדמיתו. מהצד השני, אלי טביב סרב להתייחס לדברים.

אבוטבול. דורש מטביב לפרסם תיקון והכחשה ופיצוי של 100 אלף שקלים צילום: ספי מגריזו

המכתב הזה מצטרף לסדרת מחלוקות ועימותים שהתרחשו לאורך השנה האחרונה בין השחקן לבעלים, ובעיקרם החוזה המשודרג שאותו דורש אבוטבול לכבד ושעליו טוען טביב כי אינו תקף משפטית. ביום רביעי אמורה להיפתח תביעת הבוררות שהגיש אבוטבול נגד טביב והפועל תל אביב בדרישה להכיר ב"זיכרון הדברים" שחתם עם היו"ר לשעבר דורון אוסידון לשדרוג שכרו כחוזה חוקי וקביל משפטית. טביב, מנגד, טוען כי העובדה שמעולם לא חתם אישית על ההסכם הזה – שחתום רק בידי אוסידון – אינה מחייבת אותו לכבדו.

זאת ועוד, לאבוטבול עדיין ממתינה ועדת משמעת פנימית במועדון בגין הביקורת שהעביר על טביב בתקשורת, ובה טען בין היתר כי "טביב חייב ללכת, הוא לא צריך להישאר בהפועל". בתגובה לדברים הללו הודיע טביב לשחקן על השעייתו מפעילות וסיום דרכו בקבוצה. אבוטבול צפוי לספוג קנס כספי.

המאמן ניצן שירזי שוחח עם וואליד באדיר וביקש ממנו לשקול שוב את ההצעה להמשיך בקבוצה עונה נוספת. באדיר לא פסל זאת על הסף, אולם ביקש מספר ימים לחשוב על כך ובעיקר כדי לראות לאן מועדות פניה של הפועל בעונה הבאה. נטייתו של באדיר להיענות להצעה, אך תשובה סופית תתקבל רק בשבוע הבא.

טביב. טען בשידור כי לכאורה אבוטבול שלח למשרדו 30 עבריינים צילום: שרון בוקוב


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ