משה הרוש
משה הרוש

מאמן מכבי חיפה ראובן עטר סימן בינתיים את חן עזרא ועמרי בן הרוש, כשחקנים המשמעותיים אותם היה רוצה לראות מצטרפים ממכבי נתניה לחיפה. בין שני המועדונים כבר התנהלו שיחות על השניים, אך טרם התגבשו הסכמות לביצוע עסקה.

גורם בנתניה סיפר כי "רוב הסיכויים שעזרא יחתום בחיפה, אבל קלושים מאוד הסיכויים שגם בן הרוש יעבור". בנתניה ציינו את שמותיהם של שלומי אזולאי, איציק כהן ואמיר אדרי, שאותם היו רוצים לראות בקבוצה, במסגרת עסקת מכירתו של עזרא לחיפה ומשוכנעים כי בקרוב תחתם עסקה בין המועדונים. באשר לבן הרוש, בנתניה מבינים כי השחקן מעדיף למצות את האופציה לעבור לאירופה, כששמה של איינדהובן ההולנדית הוזכר כמי שהביעה בו עניין בעבר, ועשויה לפנות אליהם בעניינו. "הצעה רשמית עדיין לא הגיעה על בן הרוש", אמרו בנתניה, "אבל יש מספר קבוצות ששמו עליו עין. קשה להאמין שהוא יעבור לחיפה, הוא כנראה ייצא לאירופה".

במועדון ממתינים לחזרתו של סרי פלאח ארצה כדי לערוך עימו בירור על היעדרותו מהאסיפה שקיים עטר עם הקבוצה בשבוע שעבר. בחיפה הבהירו כי לשחקן, שמעוניין לעזוב ולמצוא קבוצה באירופה, יש חוזה חתום ואין כוונה לשחררו בקיץ הקרוב. בסביבתו של פלאח טוענים כי הקשיים שמערימה הקבוצה איתו נעוצים בעובדה כי סוכנו הוא דודו דהאן, שאינו מקובל במועדון מזה זמן רב.

עטר (ברקע) צופה בחן עזרא נגד מכבי חיפה, העונה. מעוניין לראות את הקשר במדי הירוקיםצילום: נמרוד גליקמן
הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ