"אופן ניהול הכדורגל אינו תואם את ערכי הטוטו"

כך נאמר היום בדיון ישיבת דירקטוריון הטוטו, בנוגע להמשך ההסכם עם ההתאחדות לכדורגל. בהתאחדות מסרו כי ההסכם תקף גם לעונה הקרובה

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

דירקטוריון הטוטו קיים היום (חמישי) דיון בנוגע להסכם בינו לבין ההתאחדות לכדורגל. במסגרת ההסכם, מועברים מהטוטו לההתאחדות כ-80 מיליון ₪ מידי שנה, כשההסכם מסתיים בסוף עונת 2013/14. בהודעה שפרסם היום דירקטוריון הטוטו, נאמר כי בכל מקרה, גם בעונת המשחקים הבאה, (2012/13), ההסכם יישתנה לפי מסקנות ועדת זליכה, אותה כזכור כינסה שרת הספורט, לימור ליבנת. במהלך הדיון היום הוצגו נתונים בנוגע לאלימות במגרשים, הירידה ברייטינג המשחקים בטלויזיה וירידה באהדת הציבור את הענף. "המצב הנוכחי של תדמית הליגה ואופן ניהול הכדורגל אינו תואם עוד את ערכי הטוטו", כך נאמר ע"י חברי הדירקטוריון. צחי פישביין, יו"ר הטוטו : " הכדורגל הוא ענף הספורט הפופולארי ביותר והוא חשוב לכולנו. הטוטו לא יכול לעמוד מן הצד ולחזות ברמיסת ערכי הספורט ובפגיעה בכדורגל הישראלי . מתוקף אחריותו הציבורית רואה עצמו הטוטו מחויב לקידומו של הכדורגל, החזרת האהדה אליו, שיפור איכותו והכפלת מספר בני הנוער העוסקים בו. אנו נפעל כך שהמלצות הועדה , שיאומצו ע"י הדירקטוריון, ייושמו".

תגובת ההתאחדות לכדורגל: "ההתאחדות לכדורגל לא תכנס למלחמת הכרזות עם מועצת ההימורים. ההסכם בעונה הקרובה (2012/13), ייושם ככתבו ולשונו. לגבי העונה הבאה, (2013/14), נחצה את הגשר כשנגיע אליו".


לכתבות ועדכונים נוספים הצטרפו לדף הפייסבוק שלנו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ