טביב לאוסידון: "אתה חתיכת שקרן"

הדברים נאמרו במסגרת דיון הבוררות בין שחקן הפועל ת"א, שי אבוטבול, לבעלי הקבוצה, אלי טביב. היו"ר לשעבר תמך בגרסתו של השחקן

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

שי אבוטבול לא יכול היה לבקש עדות יותר תומכת מזו שהעניק היו"ר לשעבר של הפועל תל אביב, דורון אוסידון, במסגרת הבוררות שמתקיימת בין השחקן לבעלי הקבוצה, אלי טביב. אוסידון הגיע היום למשרדו של הבורר, חנוך קינן, והעניק תמיכה נחרצת בגרסתו של אבוטבול, לפיה זיכרון הדברים שנחתם עימו בקיץ היה בידיעתו של טביב ואישורו המלא. "טביב ידע על ההסכם והיה מעורב בהכל", ציין אוסידון במהלך עדותו, "הוא נתן לי את האור הירוק לסגור עם אבוטבול וידע על הסיכום". דבריו של אוסידון הוציאו את טביב משלוותו ובמהלך הדיון זה פרץ לעברו והטיח בו "אתה חתיכת שקרן". נציגיו של אבוטבול, עו"ד מורן מאירי ועו"ד רז בן דור, הפנו במהלך חקירתו של אוסידון, את תשומת ליבו לתצהיר עליו חתם והוגש לבורר, ולפיו טען אוסידון כי ההסכם מותנה באישורו וחתימתו של טביב. בתגובה השיב אוסידון כי "התבקשתי לחתום על הנייר הזה בלי לדעת את תוכנו. נאמר לי שאם לא אחתום על התצהיר הזה יפטרו אותי ולכן חתמתי".

טביב (משמאל) ואוסידון בימים טובים יותרצילום: שרון בוקוב

לכתבות ועדכונים נוספים הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט הארץ

בכך למעשה, הבהיר אוסידון כי אינו עומד מאחורי התצהיר הזה וקעקע את גרסתו של טביב להשתלשלות האירועים. עוד נשאל אוסידון במהלך העדות באשר לחוזי שחקנים נוספים שעימם חתם בקיץ, בעת שהותו של טביב בחו"ל, והודיע חד משמעית כי "עם כל השחקנים שהגיעו בקיץ חתמתי בעצמי וסגרתי את ההסכמים. אולי בהמשך הוסיפו עוד חתימה לחוזה כזה או אחר, אבל ההסכם עם אבוטבול לא היה היחיד שחתמתי עליו לבד". בימים הקרובים צפוי הבורר לקבל לידיו העתקים של חוזי השחקנים מהבקרה התקציבית כדי לברר האם ישנם עוד חוזים שאושרו גם ללא חתימתו של טביב, בדיוק כמו חוזיהם של מחמוד עבאס ועמרי עטיה, שהוגשו עוד בדיון הקודם לפני כשבוע לעיונו של קינן. הצדדים נשלחו בשלב זה לערוך סיכומים וההערכה כי בתוך חודש תתקבל החלטה סופית בסוגיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ