ספורט הארץ

נבחרת ישראל המתחדשת, תחת המאמן אלי גוטמן, פוגשת בדקות אלו את נבחרת גרמניה, מה שיהיה משחקק ההכנה האחרון של הגרמנים לפני היורו, שיפתח ב-8 ליוני. גוטמן העלה הרכב עם איתי שכטר כחלוץ בודד. גרמניה עלתה עם ההרכב הרגיל שלה, עם גומז בחוד, כשתומכת בו חוליית קישור מפחידה בדמותם של מולר, אוזיל ופודולסקי.

צילום: אי–פי

כצפוי, הנבחרת הגרמנית שולטת במשחק ומגיעה לקרבת השער של הרוש לעיתים תכופות. בדקה ה-19 מצא עצמו המגן הגרמני, בואטנג לבד ברחבה, אך הכדור נעצר בקורה. מריו גומז השתלט על כדור ברחבה וקבע את ה- 0-1 המוצדק יש להגיד, בדקה ה-40, לגרמניה. ישראל מתקשה לשחק משחק מסודר והגרמנים מצליחים לבטל כל יוזמה ישראלית.

אלי גוטמן ערך שני שינויים עם פתיחת המחצית השנייה, כשהכניס את ורמוט, דמארי ורפאלוב במקומם של בניון, מליקסון ושכטר. בדקה ה-51 ראינו בעיטה ראשונה של הנבחרת לשער הגרמני. נאתכו בעט כדור מ-20 מטרים, אך נוייר עצר בקלות. החילופים העירו את הנבחרת ורפאלוב בחן גם כן את נוייר בבעיטה טובה. נוייר הרחיק לקרן בקצות האצבעות. לוקאס פודולסקי מצא עצמו בדקה ה-63 במצב של אחד על אחד מול הרוש, אך פודולסקי בעט לגופו של הרוש שקלט את הכדור. בן שהר החליף את ערן זהבי בדקה ה-67. בגרמניה שורלה נכנס במקומו של פודולסקי וקלוזה הותיק החליף את כובש השער, גומז. ניר ביטון החליף את נאתכו בדקה ה-73. מולר החמיץ הזדמנות ענקית להעלות את גרמניה ל-0-2, אך הוא בעט ברשלנות החוצה מ10 מטרים. אנדרה שורלה, שנכנס כמחליף, כבש שער נהדר, כשבעט מחוץ לרחבה אל החיבורים, ולא השאיר להרוש כל סיכויי. גצה החליף את קרוס בדקה ה-85. באותה דקה נכנס גם שיר צדק במקומו של ידין. קלוסה כמעט וכבש את שערו ה-64 במדי גרמניה כשנגח מעל למשקוף.

הרכבים

גרמניה: נוייר, בואטנג, בדשטובר, מרטסקר, לאם, חדירה, קרוס, מולר, אוזיל, פודולסקי, גומז

ישראל: הרוש, שפונגין, בן חיים, טיבי, גרשון, ידין, נאתכו, זהבי, בניון, מליקסון, שכטר

צילום: אי-אף-פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ