אבוטבול, תמוז, טועמה ולאלא לא קיבלו משכורת

"זו הדרך שלו להתנקם ולהתעלל בנו", אמר אחד מהשחקנים שמסוכסכים עם טביב. אבוטבול פנה לבורר ולבקרה התקציבית

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

סדרת ההתנגחויות בין בעלי הפועל תל אביב, אלי טביב, לקשר שי אבוטבול, מייצרת כל פעם מחדש סיפור נוסף, כשהפעם מצטרפת סוגיית אי תשלום משכורת אפריל לשחקן.

באיחור של כשלושה שבועות שולמו היום משכורותיהם של השחקנים – רק שכר הבסיס, ללא פרמיות נקודות ומענקי גביע – כשארבעה שחקנים נדהמו לגלות כי לא הועבר להם אפילו שכר הבסיס. מדוב באבוטבול, טוטו תמוז, סלים טועמה ומהראן לאלא. השחקנים לא הסתירו את זעמם על כך, כשכולם קישרו זאת לסכסוכים השונים בינם לטביב.

אבוטבול, באמצעות פרקליטו עו"ד רז בן דור, שיגר מכתב בהול לבקרה התקציבית בדרישה לחלט את הערבויות הקיימות בקופת המועדון ולהעביר לו את שכרו באופן מיידי. בבקרה הבהירו כי זו אכן אחריותם לכך והבטיחו לטפל בעניין בהקדם האפשרי. במקביל הגיש השחקן בקשה לבורר חנוך קינן, אצלו מתקיימת הבוררות מול טביב באשר לחוזהו המשודרג, ותבע ממנו להורות לטביב לשלם מיידית את שכרו בסך של כ- 60 אלף שקלים. "מדובר בנקמנות אישית ופסולה מצד אלי טביב", נאמר במכתבו של אבוטבול, "התנהלות פסולה ובריונית, במסגרתה מעניש טביב את אבוטבול על שהעז לעמוד על זכויותיו והגיש תביעת בוררות. אין זו הפעם הראשונה שטביב נוהג בדרך פסולה. אי תשלום שכרו גורם לו נזק אדיר". אבוטבול מתכוון לדרוש ריבית והצמדה בגין הלנת שכרו.

אבוטבול. עוד פרק בסאגה המתמשכת. לפחות הפעם הוא לא לבדצילום: ספי מגריזו

ספרו לנו בדף הפייסבוק שלנו מה אתם חושבים על הבלגן בהפועל ת"א 

גם תמוז לא נותר אדיש לעובדה ששכרו לא שולם ובהתייעצות עם פרקליטו עו"ד רועי רוזן, מגבש החלטה להגיש תביעת בוררות נגד טביב בטענה כי הלנת שכרו מהווה הפרת חוזה ולפיכך יש לראות בחוזה בין הצדדים מבוטל. "טביב החליט לשחק בנו", אמר אחד השחקנים שלא קיבל את שכרו, "זו הדרך שלו להתנקם ולהתעלל בנו. בסוף הרי הוא ישלם הכל עד השקל האחרון, ויותר". 

כשהשחקנים פנו היום לבתו של טביב, ליהי, כדי לברר את הסוגייה, נאמר להם כי "אין לי תשובות", והבהירה כי עד שאביה לא ישוב ארצה ב-48 השעות הקרובות אין מי שיטפל בטענותיהם.

אלי טביב. הבעלים נמצא בחו"ל ואין למי לפנותצילום: שרון בוקוב

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ