טוטו תמוז שובר את הכלים

חלוץ הפועל ת"א שיגר מכתב חריף למועדון בו הוא טוען כי הקנס בסך 40 אלף דולר, שהוטל עליו בעקבות התפרצותו כלפי אלי טביב, אינו חוקי

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

לאחר שהוטל עליו עונש חסר תקדים, לטוטו תמוז היה ברור מהרגע הראשון כי אין בכוונתו לבלוע בשקט את הקנס שספג בסך 40 אלף דולר בועדת המשמעת הפנימית, שערכה לו הפועל תל אביב בגין התפרצותו לעבר אלי טביב בסיום גמר הגביע לעיני המצלמות, ולהמשיך כרגיל.

היום (חמישי), כצפוי, שיגר החלוץ, באמצעות פרקליטו עו"ד רועי רוזן, מכתב חריף למועדון ובו קבל על עונש הקנס שהוטל עליו ודרש לבטלו עוד בטרם ייושם הלכה למעשה. תמוז, במכתבו, טוען כי מדובר בהחלטה "בלתי חוקית בעליל, כחלק ממסע ההתעמרות והנקמה בו", מצד הבעלים אלי טביב. במכתב מגולל תמוז טענות קשות ונוקבות כנגד התנהלות המועדון מולו וטוען כי "בעונש החמור וההזוי שהושת עליו מבקש הבעלים להבהיר כי בכוונת המועדון להמשיך למרר את חייו באמצעות פגיעה אנושה ודרקונית בשכרו". עו"ד רוזן שוטח את טענותיו של תמוז ומבהיר כי עונש הקנס אינו עומד בקנה אחד עם חוק הגנת השכר, ולפיכך מזהיר לבל ינוכה הסכום הנקוב משכרו של השחקן. "היה ויורד שקל אחד משכרו של תמוז בגין הקנס שהוטל עליו", התריע רוזן במכתבו למועדון, "ננקוט באופן מיידי במלוא ההליכים המשפטיים העומדים לרשותנו כדי להביא לביטול הקנס".

מה דעתכם על הסכסוך בין תמוז לטביב? שתפו אותנו בדף הפייסבוק של ספורט הארץ

תמוז. טוען להלנות שכר מצד המועדוןצילום: ניר קידר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ