סוף עידן בבירה |

גיידמק נפרד מבית"ר ירושלים

אחרי שהשקיע במועדון למעלה מ-378 מיליון שקל, הבעלים הודיע רשמית על עזיבתו. "מקווה כי יימצא בהקדם מי שיהיה נכון לצעוד עם הקבוצה"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

ארקדי גיידמק, שהודיע בסוף השבוע כי בכוונתו להפסיק להיות בעלי בית"ר ירושלים וכי לא ישקיע עוד במועדון, שחרר היום באמצעות עו"ד ישראל שלו מכתב רשמי בו הוא נפרד מהקבוצה. "מר גיידמק גאה על היותו חלק מהמועדון המפואר הזה במשך שנים רבות, במהלכן השקיע 378,886,000 מיליון שקל", נכתב בין היתר, "כבר במהלך העונה האחרונה הודיע מר גיידמק על רצונו לפרוש, אולם בשל מצב הקבוצה והחשש מירידת ליגה החליט להמשיך ולעזור לה, חרף העובדה שהדבר לא היה לו קל".

בנוגע להעברת המועדון לידי בעלים חדש, נכתב: "מר גיידמק מקווה כי יימצא בהקדם מי אשר יהיה נכון לצעוד עם הקבוצה ולהשקיע בה. יודגש כי מניות הקבוצה יעברו לאותו גורם מבלי לבקש תמורה כלשהי, תוך בקשה כי הכספים וההשקעות ישמשו את הקבוצה ויאפשרו לה פעילות מיטבית".

לגבי העונה הבאה, החלטתו של גיידמק אמנם פוגעת בבית"ר, אבל היו"ר איציק קורנפיין נערך לכך מבעוד מועד. מספר ספונסרים צפויים להעביר למועדון כשלושה מיליון שקל, קורנפיין ידחה את תשלום החוב אליו בשנתיים נוספות, יקצץ במשכורות, יקבל סיוע מראש העירייה ניר ברקת ויעביר את אריאל הרוש או את קובי מויאל למכבי חיפה.

הבעלים לשעבר, ארקדי גיידמקצילום: מוטי קמחי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ