טאלב טוואטחה מחרים את אימוני מכבי חיפה

השחקן לא הגיע היום לפתיחת אימוני הקבוצה, על רקע סירוב המועדון לשדרג את חוזהו. פלאח הגיע, אך נחוש בדעתו לעזוב לבלגיה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

טאלב טוואטחה, מגנה של מכבי חיפה, החליט היום על דעת עצמו להחרים את פתיחת אימוני הקבוצה ונעדר מהאימון. השחקן, שמסוכסך עם המועדון בסוגית שדרוג חוזהו, לקח את הדין לידיו לאחר שבמשך שבועות ארוכים דרש לפתוח את חוזהו ולשדרגו בצורה משמעותית, אך כל הנסיונות והמגעים לא הניבו תוצאות.

בעצת נציגיו קיבל היום טוואטחה החלטה יזומה לא להתייצב לפתיחת האימונים ועניינו יועבר לטיפולו של בעלי הקבוצה, יעקב שחר, שצפוי לזמנו לועדת משמעת פנימית ולהטיל עליו קנס כספי גבוה. השחקן הביע את רצונו לעזוב את הקבוצה מספר פעמים, לאחר שטען שיש בידיו הצעות מחו"ל. רצונו לעזוב התחזק לאחר שחיפה החתימה את המגן השמאלי, שמואל שיימן, על המשבצת שלו.

לכתבות ועדכונים נוספים הצטרפו לדף הפייסבוק של ספורט הארץ

גם בגזרת סרי פלאח לא שקט. פלאח החליט כן להתייצב לפתיחת האימונים, למרות המחלוקות הקשות בינו לבין ראשי המועדון, על רקע רצונו של השחקן לעזוב לגנט הבלגית. הבלם, שנעדר אתמול מהבדיקות הרפואיות שערכו השחקנים, התייצב הבוקר וערך את הבדיקות ולאחריהן הצטרף לאימון הקבוצה. המחלוקת בין פלאח לחיפה עדיין לא נפתרה, כשבחיפה מבהירים גם לבלם וגם למגן כי אם רצונם לעזוב, יהיה עליהם להביא הצעה רשמית מקבוצה המעוניינת לרכוש אותם, ואין כל כוונה במועדון לשחררם ללא תמורה.

פתיחת האימונים הרשמית תערך ביום חמישי בקרית אליעזר כשבחיפה מצפים ללמעלה מ-1,000 אוהדים שיבואו לתמוך בקבוצה ובעיקר לערוך קבלת פנים למאמן החדש, ראובן עטר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ