מלה של בוקר |

התרגיל של רמת השרון

בקבוצה מהשרון משתמשים בתקשורת כדי להפחיד שחקנים, חתול שחור עבר בין קובי מויאל וערן לוי וראשי נתניה סוטים ממדיניותם

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משה בוקר

רמת השרון עובדת על פסר וליפקה

הפתעת הסיבוב הראשון של העונה שעברה, הפועל רמת השרון, מתקשה להחתים את שני המגנים נאור פסר וגיא ליפקה, אשר שיחקו בשורותיה לפני שנה. חרף הניסיונות הרבים, לא הצליחו הצדדים להגיע להבנות. הבעיה עם פסר, היא בעלת כרטיסו מכבי פ"ת, שהעלתה את דרישותיה בנוגע אליו.

משראו שלא הולך, החליטו אנשי רמת השרון המתוסכלים להפעיל את התקשורת, ודאגו להוציא ידיעה שהקבוצה מעוניינת במגן מכבי תל אביב, קלמי סבן. הידיעה פורסמה בהרחבה וזכתה לכותרות, למרות שאין לה שום קשר למציאות, וסבן לא בתכניות של הקבוצה. התרגיל עבד. על פי אנשים במועדון, פסר וליפקה נכנסו ללחץ, כשהראשון מתכוון לנסות לשכנע את הלוזונים לשחררו בתנאים מקלים, והשני ירוץ לחתום לפני ש"קלמי סבן יחתום".   

ירוץ לחתום לפני שקלמי סבן "יחתום". גיא ליפקה

חילופי קללות בין קובי מויאל לערן לוי

שני שחקני בית"ר ירושלים, קובי מויאל וערן לוי, לא סובלים כנראה מעודף אהבה אחד כלפי השני. באימון הקבוצה אתמול, החליפו השניים קללות ביניהם, ממש כמו בשכונה, ולא היה חסר הרבה שהם גם יחליפו מהלומות. השבוע פורסם כאן כי חלוץ בית"ר מסתובב עם בטן מלאה על החוזה הנמוך שלו, ועל העובדה שהוא נאלץ להגיע לאימונים ללא הרכב שנלקח ממנו, וכנראה שאת העצבים הוא הוציא על מויאל.

לעימות המכוער הזה היו עדים השחקנים והמאמן אלי כהן. האחרון מבין את המצב המתסכל בו נמצאים השחקנים, ותחילה הבליג, מתוך תקווה שהשניים יירגעו. אולם כאשר ראה שהם ממשיכים בסדרת קללות ההדדיות, הפסיק כהן את האימון, ואיים על השניים כי בפעם הבאה הוא ישעה אותם לשבוע מהאימונים.

אחרי האיום, נרגעו שני השחקנים, אולם יש לציין כי לא היתה זו הפעם הראשונה בה מוחלפות קללות בין השניים. נראה כי מויאל ולוי מנהלים תחרות סמויה על אהדת הקהל ומנהיגות בקבוצה, כאשר גם בעונה שעברה היו ביניהם לפחות שני תאקלים, אחד במגרש, והשני בחדר ההלבשה.

ראשי מכבי נתניה מעניקים לבנין את מבוקשו

מנהלי מכבי נתניה, קובי בלדב וגיל לב הם שתי דמויות שונות בנוף הניהול של הכדורגל הישראלי. הם מנהלים את המועדון ברמה גבוהה מאוד, למרות שאין לקבוצה בעלים, ובנוסף, מדובר בשני אנשים הגונים וישרים, שאינם מתערבים למאמן בנושא המקצועי. לאחרונה הגיש להם המאמן החדש, טל בנין, רשימת קניות והם בתמורה, משקיעים מאמץ רב למלא את הסל בסחורה שבנין רוצה.

לפחות שני שחקנים, יוסי שבחון ועידן שריקי, לא היו בתכניות של בלדב ולב לאור מדיניות המועדון, הדוגלת בהחתמת שחקנים צעירים עם פוטנציאל, אשר ניתן להשביחם ולמוכרם בעתיד. כך, אגב, מקווים בעיר היהלומים להישאר בחיים ללא בעלים. למרות זאת, הם הלכו יד ביד עם המאמן והחתימו את השניים.

טל בנין. ההחלטה לא לפטר אותו אינה קשורה לתורם שגייס", מבהיר גיל לבצילום: שרון בוקוב

"מדובר בשני שחקנים טובים אבל מבוגרים, אחרי השיא שלהם ואין לנו אפשרות למכור אותם בעתיד. הם ישחקו אצלנו שנה, שנתיים, שלוש ואז יעזבו או יפרשו", התבטא אחד מראשי המועדון והסביר: "אנו מעדיפים צעירים עם פוטנציאל, אבל לא מתערבים למאמן וממלאים אחר בקשתו. גם אם זה מנוגד למדיניות".

תומר בן יוסף נגד קורנפיין

בלם בית"ר ירושלים, תומר בן יוסף, כבר מרגיש שחקן בית בקבוצה. שש עונות הוא משחק במועדון, והתקופה האחרונה היא מהקשות מבחינתו. הבלם דרש תוספת של 30% בחוזה, ביחס לעונה שעברה, ונענה בשלילה.

בינתיים לא מתקיים מו"מ בינו לבין הקבוצה, בעיקר בגלל המצב הכספי של בית"ר וחוסר הוודאות, אולם הבלם העביר מסרים כי הוא מוכן לחתום בחוזה דומה לעונה שעברה.

עד שזה יקרה, הוא מתאמן כרגיל, מגיע לכל אימון ברכבו הפרטי וללא חוזה, אבל בתוך תוכו חש כי היו"ר איציק קורנפיין מעדיף לראות אותו בחוץ. המאמן, אלי כהן, שוחח עם בן יוסף והבהיר לו שהוא מעוניין בו, אולם בן יוסף טוען מנגד שהוא קורא אצל כתבי החצר של היו"ר, כי האחרון לא רוצה אותו במועדון. בינתיים, למרות הכאב והתסכול, ממשיך בן יוסף להגיע לאימונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ