סרי פלאח לא מוותר למכבי חיפה

הבלם ממשיך להיאבק בקבוצתו, ולאחר שואסלוי הרומנית הבהירה כי לא תצא למאבק משפטי מול הירוקים, מתכנן פלאח לנהל את המאבק במוסד לבוררות בארץ

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

בימים האחרונים החל בלמה של מכבי חיפה, סרי פלאח, להבין את גודל הצרה שאליה נקלע במאבקו מול ראשי המועדון בסוגיית תוקף החוזה עליו הוא חתום.

לאחר שהות של יותר משבוע ברומניה מתוך תקוה כי יוחתם בקבוצת ואסלוי - על אף עמדתה של חיפה לפיה השחקן נמצא תחת חוזה - הבהירו לשחקן ראשי המועדון הרומני כי אין בכוונתם לצאת למאבקים משפטיים במוסדות פיפ"א נגד חיפה בנוגע לשחרורו, ונראה כי בימים הקרובים ייאלץ השחקן לשוב ארצה.

פאלח, באמצעות סוכנו דודו דהאן, מנהל כבר ימים ארוכים דיונים נוקבים עם ראשי המועדון הרומני להעביר בקשה רשמית לראשי חיפה להעברתו אליהם, זאת בעיקר כדי להניע את התהליך, שיוביל בסופו לבוררות בין הצדדים בפיפ"א. "בלי הבקשה הרשמית הזו", נאמר לרומנים מאנשיו של הבלם, "לא נוכל להזיז כלום. בלי בקשה כזו אף גורם מוסמך לא יתערב".

פלאח. נחוש לעזוב את חיפה ולצאת לאירופהצילום: שרון בוקוב

לעוד עדכונים וכתבות בקרו בדף הפייסבוק של "ספורט הארץ"

הרומנים הבהירו חד משמעית כי אין להם כל כוונה לשגר פנייה רשמית לחיפה כדי לקבל את טופס השחרור הבינלאומי של השחקן, מאחר והבינו כי במקרה כזה המוסדות המשפטיים של פיפ"א עשויים להטיל עליה קנסות ועונשים כבדים אם אכן יתברר כי ניהלה מגעים עם שחקן תחת חוזה בניגוד לתקנונים. "הגשת בקשה רשמית לחיפה להעברת פלאח - משמעותה הודאה רשמית על כך שהרומנים ניהולו משא ומתן עם השחקן", סיפרו בסביבתו של השחקן. "זה סיכון גדול מידי שהרומנים לא מוכנים לקחת על עצמם. הם הרי יגישו בקשה לחיפה, שמן הסתם תסרב ותודיע שלשחקן יש חוזה, ואז זה יגיע אוטומטית לבוררות בפיפ"א, שתבין שהצדק עם חיפה".

פלאח החל להבין לאחרונה כי הרומנים עומדים לרדת סופית מהאפשרות להחתימו, ועשוי לשוב ארצה בימים הקרובים כדי לנהל את המאבק מול חיפה במוסד לבוררות בארץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ