חיים רמון הוא הבעלים החדש של הפועל תל אביב

הוועדה להעברת זכויות ניהול נעזרה בבית הדין של ההתאחדות ואישרה את כשירותו של רמון. "הפועל תזכה לשקט ניהולי", הבטיח

משה הרוש
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה הרוש

עכשיו זה רשמי. חיים רמון אושר באופן סופי כמחזיק זכויות הניהול בהפועל תל אביב, לאחר שהוועדה להעברת זכויות ניהול של ההתאחדות לכדורגל אישרה היום (חמישי) את המהלך, בהתאם לבקשה שהוגשה לה ע"י רמון. האישור הסופי הגיע לאחר שבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל אישר את כשירותו של רמון לרכישת הזכויות, והחליט כי אין להתייחס לעבירה בה הורשע בעבר.

התערבותו של בית הדין נדרשה לאחר פנייה של היועץ המשפטי של ההתאחדות, עו"ד משה אביבי, בבקשה לקבל אסמכתא משפטית לפני שיאשר את העברת זכויות הניהול, וכאמור היום התקבלה ההחלטה. בית הדין בחן משפטית את הרשעתו של חיים רמון בפלילים והחליט כי מאחר ואין בהרשעה קלון אין מניעה מכך שרמון ישמש כבעלים של הפועל תל אביב.

הוועדה לאישור זכויות הניהול אישרה את ההסכמים האחרונים שהגיש לה רמון לבקשתה, וכמו כן גם את מתווה העסקה לרכישת המועדון, כפי שנחתם בין רמון לבעלים הקודם אלי טביב.

חיים רמון. בעלי הפועל תל אביב באופן רשמיצילום: ניר קידר

לכתבות ועדכונים נוספים בקרו בדף הפייסבוק של "ספורט הארץ"

"אני שמח שאחרי שנתיים של בעיות ניהוליות הפועל תל אביב תזכה לשקט ניהולי וסוף סוף שחקנים יתרכזו במה שחשוב, וזה להביא אותה להישגים ספורטיביים מקסימליים", אמר רמון שנמצא בחו"ל. "ההנהלה יחד עם האוהדים תשקוד על השגת האמצעים שיאפשרו זאת".

משמעות הדבר היא כי החל מהיום, באופן מעשי, יהיה רמון בעליה של הפועל ת"א ובעל זכויות החתימה בקבוצה בכל החלטה ניהולית מסוג שהיא. הפעולות הראשונות להן יידרש בימים הקרובים הן אישור כל החוזים של השחקנים החדשים והוותיקים שכבר סיכמו את תנאיהם בקבוצה במהלך הקיץ - וואליד באדיר, סלים טועמה, שי אבוטבול, טל בן חיים ואחרים - ומינוי רשמי של כל שדרת הניהול במועדון, ובהם המנכ"ל אמיר לובין והיו"ר משה בר ניב.

מהקבוצה נמסר כי השחקנים חזרו מהאימון דקות לאחר קבלת ההודעה כשחיוך גדול על פניהם. "כעת תוכל הקבוצה לקדם את הבאתם של שחקני הרכש הנוספים ביתר קלות", נמסר בהודעת המועדון. "זהו רגע חגיגי להפועל וחשוב לכדורגל הישראלי. לא היה לנו ספק שהתהליך הזה יושלם. הפועל יוצאת לדרך חדשה וצועדת בבטחה ובתקווה לקראת עתיד שמבטיח ניהול אחר והרמוני בין כל המרכיבים של מועדון כדורגל: שחקנים, הנהלה ומאות אלפי אוהדים

סלים טועמה, שיכול כעת לחתום על חוזה חדש. השחקנים חזרו מהאימון מחויכיםצילום: ספי מגריזו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ