רן בן שמעון עדיין רחוק מחיפה

מאמן לרנקה כבר סיכם את תנאיו במכבי חיפה, אולם הקבוצה הקפריסאית דורשת פיצוי בסך 800 אלף יורו - פי ארבע ממה שהירוקים מוכנים לשלם

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

מכבי חיפה תמתין 24 שעות נוספות בלבד כדי למצות את הניסיון למנות את רן בן שמעון למאמן הקבוצה. אתמול שבו מקפריסין עורך דינו של בן שמעון, מורן מאירי, והיועץ המשפטי של מכבי חיפה, אודי שוחטוביץ', מבלי שהצליחו להגיע לסיכום על התרת חוזהו של המאמן.

התנאים בין חיפה לבן שמעון כבר סוכמו, אולם ראשי א.א.ק. לרנקה ­ שמעוניינים בהישארותו של המאמן ­ דרשו פיצוי בסך 800 אלף יורו תמורת שחרורו. חיפה מוכנה לפצות את הקפריסאים ב-200 אלף יורו בלבד. הירוקים עדיין צריכים לשלם לראובן עטר עד לסיום חוזהו, 680 אלף דולר ברוטו לשנתיים. חוזהו של בן שמעון מוערך בכ-300 אלף דולר ברוטו לעונה. המשמעות היא הוצאה בסך מיליון דולר על עמדת המאמן, סכום שאינו כולל את הפיצוי לקפריסאים.

לחדשות ועדכונים נוספים הצטרפו לעמוד הפייסבוק של "ספורט הארץ"

במידה שחיפה לא תגיע לסיכום עם לרנקה היא תפנה לאופציות נוספות, כשהמועמד המוביל הוא שחקן הקבוצה בעבר ריימונדאס ז'וטאוטאס. מועמד נוסף הוא אריק בנאדו, כשבנוסף יש גורמים שמנסים לשדך למועדון את רוני לוי.

אתמול הגיע הבעלים יעקב שחר לאימון הקבוצה, אותו העבירו מאמן השוערים אבי פרץ ומאמן הכושר אורי אריאל. שחר הזהיר את השחקנים כי אחרי פיטוריו של עטר הוא אינו שולל את האפשרות לשלוח גם שחקנים הביתה. הבעלים העביר מסר ברור לפיו אינו מתכוון לעבור לסדר היום במידה ששחקנים ימשיכו לדבר עם התקשורת בעילום שם נגד המועדון או נגד מאמן כזה או אחר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ