סוף הסאגה |

בית המשפט קבע: בית"ר ירושלים של אלי טביב

ארקדי גיידמק ימסור את המועדון מהבירה לידי הבעלים החדש, שיכסה חובות בסך 12.5 מיליון שקל. עמותת האוהדים תחזיק ב-25% מהקבוצה

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

בתום דיון קצר בבית המשפט המחוזי בירושלים, הודיע השופט כרמי מוסק כי אושרה העברת זכויות הניהול של בית"ר ירושלים מארקדי גיידמק לאלי טביב ועמותת האוהדים, זאת לאחר ירידתה מן הפרק של קבוצת המשקיעים הצ'צ'נית-קזחית בראשות תמיר מג'ידוב.

העברת הבעלות תעשה רשמית ב-20 ביולי, עם סיום תקופת הצינון של טביב מהפועל תל אביב, ובכפוף להחלטת הוועדה לאישור העברת זכויות בהתאחדות לכדורגל. על פי ההסכם, יחזיק טביב ב-75% מהבעלות על המועדון, כאשר 25% הנותרים יהיו בידיה של העמותה.

סוללה של עורכי דין משני כל הצדדים נכחה בדיון, כמו גם יושב הראש היוצא איציק קורנפיין, שאף החליף כמה מלים עם טביב. עו"ד יורם זמיר, בא כוחו של הרוכש המיועד, הודיע כי מרשו ייקח על עצמו את חובות המועדון, העומדים על כ-12.5 מיליון שקל, לרבות כ-2.5 מיליון שקל בעבור שכר העובדים בחודשים אפריל-מאי. בנוסף, התחייב טביב כי כל חוב עתידי, אם יצוץ, יטופל על ידיו ולא ייזקף לחובתו של גיידמק.

טביב. משיח?צילום: שרון בוקוב

נציגו של גיידמק, עו"ד ישראל שלו, ביקש מן ההתאחדות לקבל החלטה תוך 48 שעות לגבי תקופת הצינון של טביב, על מנת שזה יהפוך לבעלים בהקדם האפשרי. הוועדה להעברת זכויות אמורה להתכנס ביום ראשון הקרוב ועל פי המסתמן תאשר את קיצור תקופת הצינון של הבעלים החדש, זאת לאור קוצר הזמן בהכנות בית"ר לעונה הקרובה. הוועדה תסייג את האישור בתנאי שטביב יתחייב כי בכל מקרה לא יקבל חזרה את הבעלות על הפועל תל אביב. טביב, מצדו, מתכוון להגיש תביעה נגד חיים רמון בנוגע לחובות שנותרו כלפיו מעסקת המכירה של הפועל.

עשרות אוהדי בית"ר התייצבו בבית המשפט, ובסיום הדיון קיבלו את בעל הבית החדש בשירת "משיח, משיח". אשרי המאמין.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות של "ספורט הארץ" ישירות אליכם

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ