אלי טביב ובית"ר י-ם |

רק חשבנו שזה נגמר

הזכויות על המועדון עדיין לא עברו באופן רשמי לידיו של הרוכש המיועד, שהתבקש להמציא מסמכים נוספים בנוגע להסכמו מול העמותה ולמחיקת חובות הקבוצה

משה בוקר
משה בוקר

אלי טביב ייאלץ להמתין עוד כמה ימים כדי להפוך לבעלים הרשמי של בית"ר ירושלים. הוועדה להעברת זכויות בהתאחדות לכדורגל ביקשה היום (שני) מטביב להמציא מסמכים נוספים בנוגע להסכם בינו לבין עמותת האוהדים, כמו גם התחייבויות למחיקת החובות של המועדון. בפגישה נחכו נציגיו של הבעלים הנוכחי ארקדי גיידמק, של הרוכש המיועד ושל העמותה - שלפי ההסכם צפויה לרכוש רבע מן המועדון.

עורך דינו של טביב, נועם פורר, אמר בדיון כי תוך 48 שעות יוגשו כל המסמכים הדרושים לוועדה, שתתכנס פעם נוספת רק עם קבלתם. מלבד העברת הבעלות, צפויה הוועדה גם לקצר את תקופת הצינון של טביב, עד לא מכבר הבעלים של הפועל תל אביב. בתמורה, טביב התחייב בכתב כי בשום מקרה הפועל תל אביב לא תחזור אליו, אך הוא שומר לעצמו את הזכות לתבוע את חיים רמון בגין חובות עבר.

בינתיים, ממשיך טביב בפגישות לקראת הכנת הסגל לעונה הקרובה, כאשר כל סיכום מותנה באישור העברת הבעלות על הקבוצה. פערים גדולים במו"מ עדיין קיימים עם קובי מויאל, מתן בראשי ושחקנים נוספים.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ