משה בוקר

בעקבות האירועים האלימים באימון הפתיחה אתמול (שני), המליצו חברים קרובים לאלי טביב לוותר על רכישת בית”ר ירושלים, אחרי שרק הבוקר אישרה ההתאחדות לכדורגל בצורה סופית כי הקבוצה תעבור לידיו.

"האירועים באימון אתמול הם רק ההתחלה", אומר אחד מחבריו, "אלי לא יכול לצאת נגד האוהדים, כי הוא פשוט שבוי שלהם. אם הוא ייצא נגדם, הם ימררו לו את החיים כל העונה. הוא בבעיה. יש לו עוד הזדמנות לזוז הצדה. ציבורית, הוא ייצא מזה טוב".

אלא שגורמים ששוחחו עם טביב, שכאמור הפך היום רשמית לבעלים לאחר שתקופת הצינון שלו קוצרה, מספרים כי הוא לא שועה לעצת חבריו ונחוש להתמודד עם האוהדים בדרכו.

אימון בית"ר, אתמול. בקבוצה עדיין מנסים לאסוף את השבריםצילום: מיכל פתאל

דריו פרננדז ואריאל הרוש עדיין מנסים להתאושש מהקללות, היריקות וזריקות האבנים שהופנו אליהם אתמול באימון הבכורה על ידי אוהדי הקבוצה. פרננדז העדיף לא להגיע לאימון וייפגש עם טביב לפני שיחליט אם לעזוב. הוא והרוש סיפרו כי לא הצליחו להירגע ולא נרדמו בלילה.

הרוש זכה לתמיכה מצד שרת הספורט לימור לבנת, שהתקשרה לחזקו. לבנת גם דורשת מהמשטרה להילחם במפרי החוק. מוקדם יותר היום הוארך בחמישה ימים מעצרם של שני אוהדים בעקבות תקיפת עובד ערבי במסעדה לפני האימון.

במישור המקצועי, סיכם דוד רביבו בקבוצה ועתה מתכוון טביב לזרז את החתמתם של עמית בן שושן וקובי מויאל ולצרף זרים.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והפרשנויות של "ספורט הארץ" ישירות אליכם

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ