מסתמן: אלי גוטמן ימשיך כמאמן הנבחרת

"גוטמן עמד ביעד שהצבנו לו", הכריז אבי לוזון עם קבלת הדו"ח לסיכום הקמפיין האחרון. הודעה רשמית תצא לאחר מינוי ועדת איתור

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אלי גוטמן נפגש היום עם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, והגיש לו את הדו"ח המסכם עבור קמפיין מוקדמות גביע העולם. השניים ניהלו שיחה על הטורניר שהסתיים לא מכבר ועל תכניותיו לעתיד של מאמן הנבחרת לגבי הקמפיין הבא, אם וכאשר יקבל את המינוי.

גוטמן התייחס בדו"ח לכל הנושאים המקצועיים, החברתיים והניהוליים שעלו במוקדמות. לצד הדגשים החיוביים, ציין המאמן כי הוא אכן עשה טעויות, אולם הוא מודע להן ומתכוון לתקן אותן. לוזון וגוטמן מסרו הצהרה משותפת לתקשורת לפיה היתה פגישת עבודה מוצלחת וכעת נותר להמתין להקמת ועדת האיתור. כזכור, לפי הסכם הרפורמה מול הטוטו, יקים לוזון ועדה לבחירת המאמן הלאומי ובה חברים הוא עצמו, מ"מ שטרן חלובה, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל רותם קמר ומאמן או שחקן נבחרת לשעבר - עליו יוחלט עד לסוף השבוע.

גוטמן ולוזון. דו"ח, הכל טובהצילום: ניר קידר

"אלי גוטמן עמד ביעד שהצבנו לו: המקום השלישי", הצהיר לוזון, ונתן בכך יותר מרמז לגבי המועמד המועדף עליו. על אף הסכם הרפורמה, הקמת הוועדה לא משנה הרבה מבחינת ההחלטה על המינוי, שכן היו"ר סיכם עם חלובה - כנהוג ביחסים ביניהם - כי יציגו מועמד משותף. כמו כן, לאורך הקמפיין כולו הביע קמר תמיכה בגוטמן וטען שיש להעניק לו הזדמנות נוספת - על אף האכזבה היחסית מהתוצאות בטורניר המוקדמות.

גוטמן, מצדו, ייאלץ להמתין מעט להודעה הרשמית, אולם גם לו ברור כי הוא יהיה המאמן הבא של הנבחרת. לדבריו, הוא מתכנן כמה שינויים, אך הוא יודיע אליהם רק אחרי שיקבל את המינוי באופן רשמי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ