טאלב טוואטחה ניסה לפגוע באוהדים, אריק בנאדו ישאר בתפקידו עד לסיום העונה

מגן מכבי חיפה השליך את משענת המושב של מכוניתו לעבר אוהדים שקיללו אותו. למרות הלחצים עקב ההפסד לסכנין, יעקב שחר לא יפטר את המאמן

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

התנהגותו בסיום של טאלב טוואטחה דחקה הצדה את הדי ההפסד של מכבי חיפה לבני סכנין, מוקדם יותר השבת. ביציאה מקרית אליעזר לכיוון החניה, תקפו מספר אוהדים את המגן בקללות ובהעלבות. טוואטחה לא נותר אדיש, ניגש לתא המטען של מכוניתו, הוציא את משענת המושב, וזרק אותה לעבר האוהדים. שוטרים שהיו במקום דחפו את השחקן לתוך הרכב והרחיקו אותו מהאזור של קרית אליעזר. מועדון מכבי חיפה מיהר להוציא הודעה ובה נכתב כי ייערך בירור עם השחקן ורק לאחר מכן יוחלט כיצד לפעול.

צפו בתקרית: 

קודם לנכון, עשרות אוהדי חיפה צעקו אל עבר יעקב שחר שייפטר את אריק בנאדו ויעיף מספר שחקנים ליציע. חלק מהקריאות ביקשו מנשיא המועדון לזעזע את הקבוצה ולעלות להמשך משחקי הפלייאוף עם קבוצת הנוער, רעיון ששחר עצמו השתמש בו בעבר כאיום כלפי השחקנים.

ואולם, למרות הלחצים, שחר לא ממהר להיפרד מבנאדו ממספר סיבות. "שחר בודק אפשרויות לגבי מאמן לעונה הבאה", טוען בכיר בחיפה, "המועמד המועדף עליו לא יגיע עכשיו, אלא רק בסיום העונה. למנות היום מאמן למחזורים הספורים שנותרו לא ייתן דבר, להיפך - זה יוציא לשחר שם של מפטר סדרתי". גורם נוסף בקבוצה אמר כי שחר יודע בדיוק איזה מאמן הוא רוצה, אך מינויו בעיתוי זה יגרום נזק גדול מפני שהקבוצה מרוסקת, וכל מי שיגיע ייקלע לתקופה קשה, שתקשה עליו לפתוח את העונה הבאה בצורה חלקה.

יעקב שחר על רקע בנאדו הצעיר. הנשיא בודק אפשרויות לגבי מאמן לעונה הבאהצילום: חגי פריד

בנאדו עצמו נראה שבור בסיום המשחק. הוא ציין כי אינו חושב כלל על התפטרות, וציין כי למרות התקופה הקשה, הוא חזק דיו כדי להתמודד איתה. עוד הוסיף המאמן כי אם המועדון יחליט לפטרו, הוא יכבד את ההחלטה. "יש תקופות קשות והחזקים ששורדים אותן הם אלה שמגיעים בסוף להישגים", אמר. את ההערה שלו, כי הוא יודע מה הבעיות במועדון, דחו על הסף בחיפה: "אם אריק יודע מה הבעיות אז למה הוא לא מטפל בהן, או לפחות מעדכן את ראשי המועדון", אמר גורם בקבוצה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ