שחקנים בהפועל קטמון: יש הימורים לא חוקיים בקבוצה

אנשים בקבוצה מודים: "כבר שנה שלמה יש הימורי בטים בקבוצה וכולם מפחדים לדבר", "כולם פה יודעים שיש הימורים". דובר קטמון: "המקרה רחוק מהדרך בה תואר"

אלעד ליפשיץ ורפי גמיש, "כל העיר"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלעד ליפשיץ ורפי גמיש, "כל העיר"

בכתבה שתפורסם מחר (שישי) בעיתון "כל העיר" בירושלים מספר שחקן בהפועל קטמון כי שחקנים בקבוצה משתתפים בהימורים לא חוקיים על משחקי כדורגל - בטים. "ההנהלה יודעת", טוען השחקן, "יש בקבוצה שחקנים שמשתתפים בבטים, לא בווינר". אותו שחקן מוסיף: "אם תפנו לגורמים בהנהלה בנושא ההימורים, הם יבלעו את המלים ויהיו אדומים".

דובר הפועל קטמון, איתן פרי, מסר בתגובה כי "למרות דברי הבלע, אנחנו גאים להיות אדומים, תמיד היינו ותמיד נהיה אדומים".

שחקן נוסף בקטמון מוסיף ומספר ל"ספורט כל העיר": "כבר שנה שלמה יש הימורי בטים בקבוצה וכולם מפחדים לדבר. מה קרה שנזכרתם עכשיו? כולם יודעים – ושותקים, כולל ההנהלה. אני יודע לפחות על שלושה שחקנים שהימרו בבטים אצל שחקן אחר שלנו, שדרכו זה עובר".

שחקני הפועל קטמון. "גאים להיות אדומים, תמיד היינו ותמיד נהיה אדומים", נמסר בתגובהצילום: אורן בן חקון

גורם נוסף בהפועל קטמון אומר השבוע ל"ספורט כל העיר": "כולם פה יודעים שיש הימורים, בטים. יש בקבוצה גם שחקנים שדרכם מעבירים הימורים".

אותו גורם מספר לשם ההמחשה כי "יש בקטמון שתי קבוצות ווטסאפ. אחת כוללת את ההנהלה, ובשנייה זה השחקנים בלבד. פעם אחת שחקן התבלבל בין הקבוצות ושלח הימור בבטים לווטסאפ של ההנהלה. הם ראו, אבל החליקו את זה. מצד שני, אם היו מעיפים את השחקן, אולי היינו יורדים ליגה. זה שחקן משמעותי".

בתגובה לעניין זה מסר הדובר פרי: "המקרה רחוק מהדרך בה תואר, בקטמון לא נוהגים לחרוץ גורלות בעקבות מסרון אחד או הודעת ווטסאפ".

שחקן לשעבר בקטמון, שמכיר היטב את המערכת, אומר השבוע ל"ספורט כל העיר": "אני חושב שהדברים בקטמון לא מתנהלים כמו שצריך. זה גורם למצב שבו הם כבר כמה משחקים במצב קשה. הם צריכים לבדוק את עצמם. אני אוהב את המקום ואת הקהל והאנשים, ואם הם יירדו ליגה זה רק בגלל ההתנהלות שלהם. אני מקווה מאוד שהדברים הלא ספורטיביים שקורים שם לא יפגעו בקבוצה".

שלומי ברזל, ראש אגף ההסברה של ההתאחדות לכדורגל, מסר בתגובה לידיעה: "הכתבה תועבר לעיונו של היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, עו"ד משה אביבי, ובמידה שיימצא לנכון הוא יורה לחברת 'ויצמן-יער' או ל'מוקד חקירות' לפתוח בחקירה. ההתאחדות לכדורגל מחויבת לעשות הכל כדי להבטיח שהכדורגל הישראלי יהיה נקי מכל עבירה על תקנון המשמעת ו/או על חוקי המדינה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ