שני שחקנים מהפועל קטמון נחקרו בחשד להימורים בלתי חוקיים

בשבוע שעבר נחשפו ב"כל העיר" עדויות של אנשים במועדון: "כבר שנה שלמה יש הימורים בקבוצה", "כולם פה יודעים שיש הימורים"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

שני שחקני הפועל קטמון נחקרו היום (שני) בחשד להימורים בלתי חוקיים, ובסיומה שוחרו. בעקבות חקירת המשטרה, הורה היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, עו"ד משה אביבי, לחברות החקירה שמועסקות על ידי ההתאחדות לקבל מהמשטרה אישור לקיום חקירה בעניין.

ביום חמישי נחשפו בעיתון הירושלמי "כל העיר" וב"ספורט הארץ" עדויות של שחקנים בהפועל קטמון שטענו כי בקבוצה מתנהלים הימורים לא חוקיים. "ההנהלה יודעת", טען שחקן במועדון, "יש בקבוצה שחקנים שמשתתפים בבטים, לא בווינר. אם תפנו לגורמים בהנהלה בנושא ההימורים, הם יבלעו את המלים ויהיו אדומים".

שחקן נוסף בקטמון סיפר: "כבר שנה שלמה יש הימורי בטים בקבוצה וכולם מפחדים לדבר. מה קרה שנזכרתם עכשיו? כולם יודעים - ושותקים, כולל ההנהלה. אני יודע לפחות על שלושה שחקנים שהימרו בבטים אצל שחקן אחר שלנו, שדרכו זה עובר".

גורם נוסף בהפועל קטמון חשף את השיטה: "כולם פה יודעים שיש הימורים, בטים. יש בקבוצה גם שחקנים שדרכם מעבירים הימורים. יש בקטמון שתי קבוצות ווטסאפ - אחת כוללת את ההנהלה, ובשנייה זה השחקנים בלבד. פעם אחת שחקן התבלבל בין הקבוצות ושלח הימור בבטים לווטסאפ של ההנהלה. הם ראו, אבל החליקו את זה. מצד שני, אם היו מעיפים את השחקן, אולי היינו יורדים ליגה. זה שחקן משמעותי".

דובר הפועל קטמון, איתן פרי, מסר בתגובה לידיעה כי "למרות דברי הבלע, אנחנו גאים להיות אדומים, תמיד היינו ותמיד נהיה אדומים. המקרה רחוק מהדרך בה תואר, בקטמון לא נוהגים לחרוץ גורלות בעקבות מסרון אחד או הודעת ווטסאפ".

ניידת משטרהצילום: טס שפלן / ג'יני

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ