אריאל הרוש: "כולם עשו יד אחת נגדי"

על רקע חוסר הבהירות לגבי מעמדו, שחרר שוער הנבחרת קיטור באימון: "הביקורת כלפי לא מקצועית ולא עניינית. אני מצפצף על כולם"

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

אריאל הרוש הגיע הערב (חמישי) שפוף לאימון נבחרת ישראל בשפיים. הוא שמר מרחק משאר השחקנים, מיעט בדיבורים ועשה במהרה את דרכו לחדר ההלבשה. כשיצא ממנו, פניו עדיין היו נפולות. הוא תפס את אחד מחבריו לשיחה אישית, ופצח במונולוג.

"כל הביקורת כלפי בימים האחרונים לא מקצועית ולא עניינית", אמר, "אתה חושב שזה מקרי? אתה חושב שזה בגלל משחק אחד או שניים שלא הייתי טוב? הביקורת הזו היא אישית ומתוך שיקולים צרים. את אלה שצולבים וקורעים אותי אני מחרים, לא מוכן להתראיין לכל אחד".

הצולבים והקורעים ניצבו אותה שעה ברקע, יושבים ביציע העיתונות המאולתר ודנים בקול רם על מי ראוי ומי לא לקבל את אפודת השוער הראשון במשחקים הקרובים מול קפריסין ואנדורה. "אני יודע מאיפה זה בא, אני יודע מה המניע", המשיך הרוש, "לא ייתכן שכלי תקשורת מסוימים יהיו אתי בסדר ופתאום יבקרו אותי בצורה קיצונית. לא יכול להיות שעיתונאי יפרגן לי יום אחד ולמחרת, אחרי פגישה עם אלי טביב, יפרק אותי. כולם עשו יד אחת נגדי".

הרוש במשחק הנבחרת מול סלובקיה. "פתאום, אנשים נהיו מומחים לשפת גוף"צילום: שרון בוקוב

על הדשא, ניכר המתח בינו לבין שני השוערים הנוספים בסגל, אופיר מרציאנו וגיא חיימוב. עד לא מזמן, היתה ברורה ההיררכיה בין הקורות – יש את דודו אוואט ויש את כל השאר. הערב, את החיוכים והצחוקים בין השוערים החליפו הפנים הקפואות של השלושה, כאילו צום יום כיפור כבר בעיצומו.

"אחרי מה שעברתי, שום דבר לא מפחיד או מטריד אותי. אני מצפצף על כולם. פתאום, אנשים נהיו מומחים לשפת גוף ומנתחים איך הייתי ואיזה ביטחון לא היה לי. כמו שלמדתי בבית"ר, הכי טוב להתעלם", הוסיף.

למרות זאת, הרוש טוען כי הוא בטוח שהמאמן אלי גוטמן יקבל את ההחלטה הנכונה ויעלה אתו בהרכב. לדבריו, לא ייתכן שהוא, ששיחק מול גרמניה, סלובקיה והונדורס, יאבד את מקומו למרציאנו חסר הניסיון - ועוד במשחקים קריטיים בפתיחת קמפיין מוקדמות היורו. זו הסיבה, טוען הרוש, שהוא משוכנע שהעליהום התקשורתי כלפיו נובע מסיבה אחת – חיסול חשבונות אישי. "יהיה בסדר, אני חזק", הכריז רגע לפני האימון, אך כל הנוכחים במקום ראו כמה נסער היה. גוטמן, מצדו, הודיע כי רק בסיום האימון ביום ראשון יחליט סופית איזה שוער יפתח בקפריסין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ