ראסל גלבוט לא ירכוש את הפועל תל אביב, יתרום מיליון שקל למועדון

המיליארדר האמריקאי, שהביע התעניינות ברכישת האדומים, החליט לרדת מהעסקה אך יתרום מיליון שקל לקופת המועדון. "אני מודה לו על התרומה הנדיבה", אמר חיים רמון

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

ראסל גלבוט ושותפו סאני קאהן, שהתעניינו ברכישת הפועל תל אביב, הודיעו היום (ראשון) כי החליטו לרדת מהעסקה. על פי הדיווחים, השניים התאכזבו מכך שפרטי העסקה דלפו לתקשורת וכמו כן מהעובדה שהקבוצה לא תוכל להבטיח שתשחק את כל משחקיה בימי חול. לדברי עורך הדין אלי כהן, המקורב לשניים, הם "החליטו לא להכניס ראש בריא למיטה חולה". בהמשך הודיע גלבוט כי בכוונתו לתרום מיליון שקל למועדון.

"במהלך המשא ומתן נוצר קשר טוב, הדדי ומכבד עם הנהלת הפועל תל אביב", מסר גלבוט, "בהחלט אשתדל להגיע למשחקים של הפועל תל אביב – אם לא ישוחקו בשבת ולהמשיך לסייע לקבוצה". גלבוט הודיע כי הוא מייעד את התרומה שלו לחיזוק הקבוצה, והוסיף כי יבחן אפשרות להשקיע במחלקות הילדים והנוער של המועדון והבטיח כי אם הקבוצה לא תשחק בשבת, יתרום לה סכומים גדולים יותר בעתיד.

חיים רמון, מחזיק זכויות הניהול בהפועל ת"א, הגיב להתפתחויות: "אני מודה מאוד למר גלבוט על תרומתו הנדיבה למועדון. בהחלט ניתן להבין ולכבד את הסיבות שגרמו למר גלבוט להחליט שלא לרכוש את הבעלות על המועדון. המו"מ נוהל בצורה טובה והגונה תוך כבוד הדדי בין הצדדים. נוצר קשר טוב עם מר גלבוט וכולנו תקווה כי הקשר ימשך גם בעתיד ותמיד נוכל לראות את מר גלבוט כידיד ואוהד של המועדון".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ