מנחם קורצקי לאוהד שהטריד וקילל אותו: "אתה דרומי לא מפותח, אגיע אליך"

מאמן בית"ר ירושלים התקשר לאוהד שהטריד אותו, ובמהרה התפתחה שיחה מכוערת בין השניים. קורצקי: "בטח נפל לך קסאם על הראש"

ספורט הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ספורט הארץ

הערב (שני) התפרסמה הקלטת שיחת טלפון בין מנחם קורצקי, מאמן בית"ר ירושלים, לאוהד הקבוצה, שהטריד את המאמן לקראת המשחק הערב מול הפועל תל אביב. אחרי שאותו אוהד הטריד את קורצקי במשך תקופה ארוכה, המאמן התקשר אל המטרידן ובין השניים התפתחה שיחה מכוערת.

שיחת הטלפון בין מנחם קורצקי לאוהד בית"ר ירושלים

"אני אוציא לך את שתי העיניים", אמר קורצקי, "אני אזיין אותך.. אתה לא יודע עם מי אתה מתעסק. אתה לא תאיים עליי בהודעות.. אתה יכול להקליט הכל יא שרמוטה.. יא זין.. יא קוקסינל... אתה לא יודע עם מי התעסקת". אחרי שהאוהד יידע את קורצקי שהוא מוקלט, אמר קורצקי: "תקליט, תקליט, יא שרמוטה. תקליט יש מלשן. תלך גם לעיתונות".

"אתה נשמע לא מפותח, מאיפה אתה? איפה אתה גר? אתה נשמע לא מפותח, בטח מהדרום", אמר קורצקי, "אני משדרות", ענה אותו אוהד, וזו היתה התגובה של המאמן: "בטח.. אולי נפל איזה קסאם בטעות על הראש שלך.. אבל אני אגיע אלייך לשדרות".

תגובת קורצקי לדברים: "בשבועות האחרונים הייתי נתון להטרדות חוזרות ונשנות על ידי אדם שהזדהה כאוהד בית"ר ירושלים. אותו אדם שלח הודעות נאצה ואף הטריד אותי טלפונית, הן בנייד והן לטלפון בביתי, הדברים שנאמרו ונכתבו היו איומים והופנו כלפיי וכלפי אשתי ובנותיי, ביום שישי האחרון נשלחה הודעה קשה מאוד ובתי ראתה ונבהלה, מבחינתי נחצה קו אדום וברור, התקשרתי לאותו אדם כשאני בסערת רגשות ובלהט הדברים נאמרו דברים קשים מפי, דברים שלא היו צריכים להיאמר ועל כך אני מצטער. קשה היה לי לשאת את התחושה שחוו בני ביתי. אני לא מכיר הרבה אנשים שהיו עוברים על כך בשתיקה. לאחר דין ודברים אותו אדם התנצל על מעשיו, אך משהתברר כי הקליט את השיח בינינו, הבנתי כי הכול היה מתוכנן מראש. הבנתי כי אותו אדם הטריד כבר בעבר שחקנים וגורמים שונים במועדון ולצערי אני נפלתי בפח שטמנו לי. שוב, לא הייתי צריך להיגרר למקום הזה ועל כך אני מתנצל. לבית"ר ירושלים יש קהל גדול, תומך ונהדר ואיני חושב כי אותו אדם מייצג או משקף את אוהדי בית"ר".

קורצקי: "בלהט הדברים נאמרו דברים קשים מפי, דברים שלא היו צריכים להיאמר ועל כך אני מצטער"צילום: שרון בוקוב

תגובת ההתאחדות לכדורגל: ״אנחנו מצרים על בחירת המלים האומללה, גם אם מדובר במעשה דוחה של מטרידן, ומקווים כי ההתנצלות הכנה וההבטחה שהדבר לא יישנה יעמדו במבחן המציאות. מאמן כדורגל הוא גם מחנך וראוי שיידע כי מעשיו ודבריו חייבים להיות מופת לטובת הכדורגל והחברה״.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ