המשחק בין בני סכנין לקרית שמונה יתקיים לבסוף בעכו

אחרי שכבר הוחלט לבטל את המשחק בין הקבוצות משום שדוחא לא אושר בשל בעיות תאורה ולא נמצא מגרש חלופי, המפגש יתקיים לבסוף באיצטדיון בעכו

משה בוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משה בוקר

בני סכנין קיבלה בשעה האחרונה אישור מעיריית עכו לארח במגרשה את קרית שמונה, והמינהלת אישרה את קיום המשחק באיצטדיון. כעת עסוקים ראשי סכנין בתיאומים אחרונים עם המשטרה, שמנסה לגייס את הכוחות הדרושים לאבטחת המשחק. בסכנין הציעו למשטרת עכו לקבל סיוע מכוחות השיטור והאבטחה שבכל מקרה שוריינו למשחק הערב.

לפני שהוחלט לבסוף על קיום המשחק בעכו, הוחלט לדחות אותו למועד מאוחר יותר. המינהלת החליטה שלא לאשר לבני סכנין לארח את המשחק בדוחא עקב ליקויים בתאורה, ובקבוצה בדקו אופציות לקיים את המשחק במגרשים אחרים בצפון, אך לא הצליחו למצוא מגרש פנוי. בקבוצה ביקשו מהמינהלת לאפשר להם לשחק הערב בדוחא בכפוף להתחייבות לטיפול בנושא עד למשחק הביתי הבא, אולם בקשתם נדחתה.

אוהדי סכנין בדוחא. המגרש אושרצילום: ניר קידר

בעקבות ביקורת שנערכה באצטדיון לא מזמן הוחלט כי סכנין תקבל ארכה לטפל בליקויים ובמסגרתה התאפשר לה לארח בביתה את הפועל תל אביב. סכנין לא פתרה את הליקויים ובמינהלת ראו בכך הבעת זלזול מצדה של הקבוצה. בסכנין הבהירו כי ניתן לשחק באצטדיון, וכי המינהלת "מחפשת אותם" בעקבות האירועים במשחק מול הפועל תל אביב.

"יודגש כי לאחר אי אישור אצטדיון דוחא, פנתה שוב ושוב מינהלת הליגה לקבוצת בני סכנין על מנת למצוא אצטדיון שיאפשר את קיום המשחק", נאמר בהודעה רשמית של המינהלת, "קבוצת בני סכנין טענה לאי זמינות של מספר איצטדיונים בשל שזרוע, אולם
בפנייתנו אנו להנהלת איצטדיון עכו נדהמנו לגלות כי למרות האמור בפניית קבוצת בני סכנין, האצטדיון מוכן וזמין לקבל את המשחק, והליך השזרוע המתוכנן מראש יחל בעוד שבוע. מינהלת הליגה מצרה על אופן ההתנהלות הלא מקצועי והרצוף במידע מוטעה של הנהלת קבוצת בני סכנין, אשר הוביל לכך כי קיום המשחק אושר כחמש שעות בלבד לפני מועד פתיחתו. לא אלו הסטנדרטים אליהם אנו מייחלים בתפעול וניהול ליגת כדורגל מקצוענית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ