איציק זוהר ולירן שטראובר פוטרו מערוץ הספורט בעקבות פיצוץ משחק הראווה

השניים עוזבים את משרת הפרשן לאחר שהיו בין האחראים לאירוע המכוער במשחק לזכר ניצן שירזי ביום שישי, בעקבותיו הושעו ארבעה מעובדי הערוץ

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בעקבות פיצוץ משחק הראווה לזכר ניצן שירזי ביום שישי, פוטר היום (שלישי) איציק זוהר מערוץ הספורט. קשר העבר ופרשן ההווה הוביל את חבריו לרדת מהמגרש לאחר שקבוצת האמנים, נגדה שיחקה נבחרת כוכבי ערוץ הספורט, ביקשה לשתף שחקן פעיל. האירוע לווה בוויכוחים וכמעט הגיע לאלימות. בסוף השבוע הושעו מהערוץ ארבעה עובדים: זוהר, הפרשן לירן שטראובר, הכתב מוטי פשכצקי ומומחה הליגות הנמוכות, רז זהבי. 

זוהר נחשב לפרשן "בעייתי" ועורר הרבה מאוד ביקורת על סגנון הפרשנות שלו (כמו זו, לדוגמה, של אלון עידן). פרט לעבודתו בערוץ, ולאחר שבקיץ השתתף בעונת "האח הגדול VIP", מגיש זוהר תוכנית יומית בערוץ 24 וגם מגיש לחילופין את תוכנית הספורט של 102FM. בערוץ הספורט הוא הופיע באולפן ליגת האלופות, בתוכנית סיכום המחזור של ליגת העל "שער השבת", ובתוכנית "יציע העיתונות". מאוחר יותר נודע כי גם שטראובר, פרשן משחקי ליגת הנוער, סיים את עבודתו בערוץ. בנוסף, הוחלט להשעות את זהבי לשלושה חודשים ואת פשכצקי לשבועיים. ערוץ הספורט אישר את הפרטים.

לאחר האירוע פרסם ערוץ הספורט תגובה: "ערוץ הספורט מתנצל בפניכם, הצופים ואוהדי הספורט ובפני משפחתו של ניצן שירזי ז״ל, על האירוע המביש שהתחולל במהלך משחק הראווה בכדורגל החופים. הירידה של אנשי ערוץ הספורט מהמגרש ראויה לכל גינוי. אנו נבצע בדק-בית, ואנו מבטיחים שאירוע כזה לא יחזור בשנית. למשפחת ניצן שירזי ז״ל. צר לנו על כך שפגענו בזכרו, דווקא בשעה שרצינו להוקירו. סליחה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ