משה בוקר

יוסי בניון, שכבש אמש את שער הניצחון בגביע הטוטו מול בני סכנין, עזב במפתיע את אימון הבוקר של מכבי חיפה, ונסע לתל אביב כדי לפגוש את נשיא המועדון יעקב שחר. "אנחנו מתחברים ממשחק למשחק. רצינו להיראות טוב יותר, אבל צריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה. אני בטוח שעד הליגה נהיה טובים יותר", אמר קפטן הקבוצה אתמול, אך לפי גורמים בקבוצה, הוא מתוסכל כבר מספר ימים מהיחס של רוני לוי כלפיו.

בניון, נרמז, אינו מרוצה מהחלטת המאמן שלא להכלילו בהרכב הראשון בשני משחקי גביע הטוטו, והוא רואה בכך ניסיון שקוף של לוי לשדר ליתר השחקנים שהוא לא נותן לו יחס מועדף. "רוני לוי רוצה להראות לכולם שהוא לא עושה חשבון לאף אחד ומנסה לצבור מעמד בעיני השחקנים והתקשורת על גבו של בניון", אומר גורם במכבי חיפה, "ההחלטות והיחס שלו לאחרונה באו רק כדי להראות לכולם שעם הכבוד לבניון - הוא כמו כולם. זה הסגנון של לוי, הוא לא השתנה".

בסביבתו של המאמן מיהרו להגיב לטענות: "רוני לוי מקצוען וההתנהלות שלו בהתאם. הוא עסוק בבניית הקבוצה ולא בכבוד של השחקנים במועדון". לאור האירועים, עושים בקבוצה מאמצים להנמיך את גובה הלהבות, אך בפגישתו עם שחר צפוי בניון להבהיר כי הוא נפגע מהתנהלות המאמן. שחר מצדו מתכוון לקיים שיחה משולשת עם כל הגורמים בדבר, בניסיון להגיע להבנות. בקבוצה חוששים מאוד מתגובת האוהדים, שמרביתם תומכים בקפטן.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ