יוסי בניון תובע אוהד מכבי חיפה שפרסם עליו סטטוס בפייסבוק

קפטן מכבי חיפה שלח מכתב התראה לאחד מראשי חוג האוהדים "הקופים הירוקים" אחרי שלטענתו הכפיש אותו ברשת החברתית. האוהד טוען כי ספג איומים מגורמים שהציגו עצמם כמקורבים לשחקן

דור בלך
עירד צפריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דור בלך
עירד צפריר

הסכסוך בין אוהדי מכבי חיפה לשחקני הקבוצה עולה מדרגה נוספת. לאחר שבשבת הגיע לשיא כששחקני הקבוצה סרבו להודות לקהל בסיום הניצחון 0-4 על הפועל עכו (לסיקור המשחקים משבת), מתברר כי כעת חלה הסלמה נוספת. לידי "ספורט הארץ" הגיע מכתב התראה לפני תביעה ששלח יוסי בניון לאחד מאוהדיה המוכרים ביותר של מכבי חיפה, בו הוא מאיים לתבוע אותו בעקבות סטטוס שכתב בפייסבוק.

באמצעות עו"ד רועי רוזן, שלח בניון את מכתב ההתראה לאוהד, אחד מראשי חוג "הקופים הירוקים", בו התריע כי הוא עתיד לתבוע את האוהד על הוצאת לשון הרע. "מרשי נפל קורבן להכפשה והוצאת לשון הרע – קיצונית בחומרתה – שאתה ביצעת ביחס אליו בעמוד הפייסבוק שלך", נכתב במכתב, "הבוקר נחשף מרשי לסטטוס, אשר אותו כינת בשם 'יוסי בניון הסיפור האמיתי', אשר מתייחס כל כולו למרשי ואשר מלא כרימון בהכפשות, השמצות ושקרים מזעזעים ביחס למרשי".

יוסי בניון תופס את הראש
בניון. הסלמה מול האוהדיםצילום: שרון בוקוב

בסטטוס של אותו אוהד הועלו טענות שונות לגבי בניון, חלקן מוכרות, כמו העמידה של בניון לצד טאלב טוואטחה כנגד האוהדים שקיללו אותו בתחילת העונה שעברה, חילופי הקללות בין בניון למספר אוהדים באיצטדיון דוחא, הסוכנות שפתח עם דודו אוואט (לכתבה בה פורסם לראשונה על עסקיו הצדדים של בניון) וכן הסברים של הארגון מדוע אין הם מעודדים את בניון יותר לאחר מספר תקריות. שיאן הגיע באימון המסכם לקראת המשחק מול מכבי תל אביב בחודש אפריל השנה, אז סרבו בחיפה להכניס את האוהדים לאימון, ולטענתם בניון התפרץ לעברם, גירש אותם וטען שהם מאיימים על השחקנים על אף שהם באו כדי לעודד.

אותו אוהד טען גם כי ספג איומים מצד גורמים שהציגו עצמם כשליחים של בניון, ולאחר שקיבל את מכתב התביעה הבוקר שלח בעצמו לבניון מכתב התראה לפני תביעה בגין איומים נגדו מצד השחקן.

במכבי חיפה מגבים את הקפטן שלהם וגורם בהנהלת הקבוצה סיפר כי "יוסי תובע את אותו אוהד, שהוא מנהיג של ארגון אוהדים וכתב שקרים שנחשפו למדינה שלמה, ועכשיו הוא יגיע לבית המשפט ויצטרך לשלם על זה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ