דור בלך
דור בלך

איציק לוזון אמנם הורשע בפלילים בשנה שעברה ורק לפני שלושה שבועות הורחק מכל פעילות של ההתאחדות לכדורגל ל-30 חודשים עקב כך איציק לוזון הורחק מכל פעילות ל-30 חודשים, אך בעיריית פתח תקוה לא רואים בכך מניעה למנותו לאחראי על פרויקט הקמת מגרשי האימונים הסינטטים בעיר.

העובדה כי הוא מבעלי מכבי פתח תקוה ומנהליה, בעת שהוא לא מושעה, גם כן לא מנעה מהעירייה למנותו לתפקיד, כשעיקר השימוש של המתקן החדש הוא לרווחת היריבות העירוניות הפועל פ"ת והפועל מחנה יהודה.

המינוי לפרוייקט נעשה ללא מכרז, ובעירייה מסרבים לחשוף כמה ירוויח לוזון. בעירייה הבהירו כי על אף שלא נושא תפקיד רשמי באופן רציף, לוזון מועסק על ידי עיריית פ"ת כבר 21 שנה, מקבל ממנה שכר ויושב על תקן של עובד עירייה מן המניין.

רק ביום שישי האחרון מחה ראש עיריית פתח תקוה, יצחק ברוורמן, נגד מכבי פ"ת בעקבות החלטתה לגבות 100 שקלים לכרטיס לדרבי הנוער, לא נכנס למשחק ועמד מחוץ לאיצטדיון רמת גן יחד עם אוהדי הפועל פ"ת. "החלטת הנהלת מכבי פ"ת הינה החלטה שערורייתית ובלתי סבירה בכל קנה מידה שמטרתה פגיעה באוהדי הכדורגל והספורט בכלל, ואין לי אלא להצר על אטימות הלב מצד אבי לוזון והנהלת מכבי פ"ת הפוגעת בעידוד התמיכה והצמיחה בספורט העירוני ובחוויית תושבי העיר בכלל ואוהדי הקבוצות, המשפחות ובני הנוער בפרט", סיפר ראש העיר, שכעת אישר את מינוי איציק לוזון לתפקיד.

מעיריית פ"ת נמסר בתגובה:
"איציק לוזון הינו עובד אגף הספורט בעיריית פ''ת מזה 21 שנה. השנה יצאה העירייה לפרוייקט שדרוג מגרשי הכדורגל הבאים:

"אבי לוזון והנהלת מכבי פ"ת פוגעת בעידוד התמיכה והצמיחה בספורט העירוני", סיפר ראש עיריית פתח תקוהצילום: שרון בוקוב

1. מגרש אימונים מספר 2 שרובו משמש את הפועל פתח תקוה.
2. מגרש מרכזי סירקין, בו משחקות כל הקבוצות.
3. מגרש מחנה יהודה.

לאור הידע הרב של מר לוזון בתחום אחזקה של מגרשי כדורגל, ביקשה מנהלת אגף הספורט הילה שבתאי מלוזון להוביל את פרוייקט הקמת המגרש הסינטטי בסירקין. מאז החל בביצוע תפקידו, הצליח איציק לוזון, בזכות הבנתו בתחום, לחסוך למעלה ממיליון ש״ח לקופת העירייה,  דבר שלא יסולא בפז. אין כל קשר בין האגודה אליה הוא משתייך לבין תפקידו. מאחר ואגף הספורט מלווה את הפרוייקט המתבצע על ידי החברה לפיתוח פתח תקוה, אין צורך בהוצאת מכרז. חשוב לציין כי אין מגרש שהינו של קבוצה מסויימת אלא רק חלוקה פנימית למטרות סדר שאף היא על פי שיקול דעת אגף הספורט.
אין אנו רואים קשר בין עבודות השירות שנגזרו על מר לוזון, להמשך העסקתו כעובד מן המניין באגף הספורט".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ