מאמני הנבחרות הצעירות של ישראל ממתינים בקוצר רוח שהיורו יסתיים

מי יהיה המאמן החדש של הנבחרת הצעירה? האם אלון חזן יקודם? האם אופיר חיים יכול לתרגל את ההמנון? בינתיים הכל תקוע כי המנהל הטכני החדש, ניר לוין, עסוק כפרשן משחקי היורו בטלוויזיה. לוין בתגובה: "לא מתעסק כרגע בנושא"

דור בלך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר לוין על הקווים
דור בלך

ישראל אמנם לא העפילה ליורו, אך בכל הנוגע לנבחרות הצעירות, מתברר שקיומו של הטורניר משפיע ועוד איך. העבודה בנבחרות מוקפאת עד לסיום אליפות אירופה, מאחר שהמנהל הטכני החדש, ניר לוין, משמש כפרשן של משחקי היורו בטלוויזיה, ונחת רק בימים האחרונים בארץ, הוא ימשיך לתפקד כפרשן מהאולפן. 

עוד לפני שהחל לפרשן, באישור ההתאחדות, החל לוין בתהליך של רענון בעמדות המאמן של הנבחרות הצעירות השונות. הצעד הראשון הוא פרידה ממאמן הנבחרת הצעירה, אלי אוחנה, והקמת ועדת איתור. הוועדה אמורה להתכנס היום, אך לוין עצמו עדיין עסוק רוב היום בהכנות לשידורי המשחקים.

כך נוצר מצב שהמאמנים הנוכחיים, עמם איש לא דיבר, לא יודעים מה צופן עתידם, בזמן שמשרתם למעשה פתוחה עבור מועמדים אחרים. נבחרת הנערים, אותה אימן אלון חזן, צפויה לקבל מאמן חדש - כשהמועמד המוביל הוא מאמן הפועל ראשון לציון, אופיר חיים.

חזן עצמו הוא אחד המועמדים המובילים לקבל את נבחרת הנוער או את הנבחרת הצעירה. גם עופר פביאן צפוי להמשיך, אם כי לא ברור אם יישאר בנבחרת נערים ב' או שיקודם. עידן בראון הוא מועמד נוסף לקבל את אחת הנבחרות.

גם המועמדים השונים, עמם נערכו שיחות לא רשמיות כבר לפני מספר שבועות כדי לוודא שהם אכן מעוניינים בתפקיד, נמצאים כעת במלכוד. בימים אלה ממנות קבוצות מאמנים חדשים, בזמן שהם לא יודעים אם יקבלו נבחרת או מתי זה יקרה.

ניר לוין מסר בתגובה: "אני לא מתראיין ולא מתעסק כרגע בנושא".

אלון חזן. אחד המועמדים המובילים לקבל את נבחרת הנוער או את הנבחרת הצעירהצילום: שרון בוקוב

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ