ספורט הארץ
ערן זהבי, לפני שהשליך את סרט הקפטן
ערן זהבי במשחק מול מקדוניה, לפני שהשליך את סרט הקפטןצילום: שרון בוקוב
ספורט הארץ

קפטן הנבחרת המושעה, ערן זהבי, הודיע אחר הצהריים (ראשון) על פרישה מהמדים הלאומיים, בעקבות אירועי המשחק מול מקדוניה, שבו השליך את סרט הקפטן בדקות הסיום. זהבי בישר בחשבון האינסטגרם הרשמי שלו על ההחלטה, שבאה אחרי השעייתו מהנבחרת על ידי המאמן אלישע לוי ויו"ר ההתאחדות עופר עיני.

זהבי, שהופיע 39 פעמים במדי הנבחרת וכבש שבעה שערים, כתב באינסטגרם: "ברצוני להתנצל בפני כל הקהל שתומך בי, הילדים שמעריצים אותי, להורים שלהם...ולבסוף לחבריי השחקנים וצוות האימון. טעיתי ואני מתנצל. בסופו של יום אני בן אדם שמתרגש, לוקח ללב, נעלב, וכן גם טועה לפעמים, כמו כולנו. לאחר יום של מחשבות ארוכות, שיחות עם משפחתי והאנשים שמלווים אותי לאורך הקריירה, ברצוני לחסוך לכולכם את כל הוועדות, הפרשנויות, טורים והמשפטי שדה שכולם עושים לי. החלטתי ללכת עם האמת שלי ומה שאני מרגיש לנכון, חשוב לי שידעו שתמיד נתתי את כולי לנבחרת, אני רוצה להודיע על פרישה מהנבחרת! תודה על ההזדמנות להיות קפטן נבחרת ישראל, תודה על הכל".

במהלך המשחק מול מקדוניה אמש (שבת), ואחרי השער שספגה נבחרת, החל הקהל לשרוק בוז לזהבי, שבתגובה השליך את סרט הקפטן על הרצפה. "במהלך הראשון חשבתי שאני הוזה ששורקים לי בוז, ואז ברגע שהחזקתי קצת את הכדור בכוונה הבנתי ששורקים לי בוז ומקללים וזה נמשך מהלך אחרי מהלך", הסביר זהבי לאחר המשחק, "באותו רגע הלב שלי התפוצץ, הרגשתי שאני לא מסוגל להיות יותר עם הסרט. מה שיחליטו מקובל עליי". 

שלום לכולם. ברצוני להתנצל בפני כל הקהל שתומך בי, הילדים שמעריצים אותי, להורים שלהם, לכל מי שמפרגן לי ויודע כמה קשה אני עובד בשביל להצליח, לכל מי ששופט אותי ע״פ ההצלחות שלי ולא ע״פ חשבון הבנק שלי, לכל מי שמבין איך אני מתרגש כשאני רואה את דגלי ישראל ביציע במשחקי הליגה בסין, עד כמה אני גאה להיות באירוע עם שגרירי ישראל וסין ולייצג את המדינה שלי בכל מקום ובכל דרך. למרכז פרס לשלום ולילדים שכפופים למרכז בו אני משמש שגריר שלום. לכל מי שאוהד אותי וגם למי שלא אבל יודע לכבד אותי כספורטאי. ולבסוף לחברי השחקנים וצוות האימון. טעיתי ואני מתנצל. בסופו של יום אני בן אדם שמתרגש, לוקח ללב, נעלב, וכן גם טועה לפעמים, כמו כולנו. לאחר יום של מחשבות ארוכות, שיחות עם משפחתי והאנשים שמלווים אותי לאורך הקריירה, ברצוני לחסוך לכולכם את כל הוועדות, הפרשנויות, טורים והמשפטי שדה שכולם עושים לי. החלטתי ללכת עם האמת שלי ומה שאני מרגיש לנכון, חשוב לי שידעו שתמיד נתתי את כולי לנבחרת, אני רוצה להודיע על פרישה מהנבחרת! תודה על ההזדמנות ללבוש את המדים, תודה על ההזדמנות להיות קפטן נבחרת ישראל תודה על הכל ומאחל לנבחרת הצלחה בהמשך מכל הלב 💙

A post shared by Eran Zahavi (@eranzahavi) on

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ